1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe mapy BO jakie mapy kuic PL czy ENG >??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Simo, Maj 12, 2011.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A więc tak napisze w miare zrozumiale.

Mam orginalną gre BO kupiłem mapy te poprzednie co były wersje PL bo miałem orginalną gre PL i spoko, ale później przerobiłem xboxa ściągnełem BO wersje ENG i normalnie dalej mi te mapy działają i teraz pytanie. Mam dalej BO wersje ENG i jaką mam kupywać wersje map ENG ??? Wolałbym PL bo dalej mam orgnialną płytke i jak bym wgrał orginalny FW w razie czego te bedą mi działać ale nie wiem czy teraz będą mi działać jak ściągne te mapy PL do angielskiej wersji BO

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shooter919

Shooter919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do angielskiej wersji gry działają tylko mapy ENG

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No tak tylko dlaczego działają mi mapy z polskiej wersji na angielskiej ?? Tak jak pisałem mając orginalnego BO PL kupiłem polskie mapy ale jak później zainstalowałem kopie zapasową wersje angielską Black Ops i te mapy również mi działąją cały czas.
    Tą orginalną wersje gry PL Black Ops usunełem zanim zainstalowałem wersje ENG

Ale wczoraj wkońcu ściągnełem wersje ENG map Escelation bo w dashboardzie były dostępne mapy do ściągnięcia nacisnełem patrze a tu po polsku ale jak włączyłem gre i w grze chciałem ściągnąć to już miałem dostępne tylko wersje ENG tych nowych map. I takie też ściągnełem.

Ale dziwne że pierwszy mappack do BO PL działa mi normalnie na wersji ENG BO

@Edit:

Wczytywanie...

Poleć forum