1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe modele Elite wyłącznie z kablami SD

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CuxPL, Sierpień 18, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Gdy ostatnio pisałem, o tym, że Xbox 360 Elite prawdopodobnie zastąpi w Stanach wersję Pro, doniesienia, że w pudełku nie ma już kabla HDMI były niepotwierdzone. Niestety jest jeszcze gorzej, nie ma nawet kabla component, zapomnijcie więc o graniu na telewizorze HD bez dokupienia odpowiednich kabli. Przynajmniej tak twierdzi kilku pracowników sieci GameStop, na których powołuje się Kotaku. Nieładny ruch. Swoją drogą, ciekawe ilu nieświadomych klientów kupi takiego Xboksa, podłączy go do ekranu zwykłymi kablami SD i będzie im się wydawać, że wszystko jest ok.

Źródło:Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    To dokupią kabel HDMI za 15 zł i będzie ok.
    Cóż za powalający news. W dodatku było już o tym...

4. ramalash

ramalash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cux juz drugi temat powieliles w ciagu ostatnich dni :D:p

6. batman2k9

batman2k9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To teraz ms zmieni wyyczke od hdmi w xboxach i zacznie je sprzedawac ;/

7. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    proszę znajdź mi dobry kabel HDMI za 15 zł :D

na kabel trzeba wydać minimum 40 zł żeby nie był mizernej jakości - kabel kablowi nie równy - na dobry kabel trzeba wydać około 80 zł - zależy jeszcze jakiej długości

8. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    pierwszy lepszy:

Kabel HDMI v1.3b RoHS ATC GOLD 24k 2560x1600p 1.5m (706021439) - Aukcje internetowe Allegro

a jak kupisz za powiedzmy 2000 to xbox będzie się do ciebie łasił jak pies:)

u mnie chodzi na kablu za ok 30 i nie narzekam

9. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    a ja mam kabel VoiceKraft 2m za prawie 9pln :p
    Kabel na prawdę dobry, zwycięża testy (został nagrodzony na komputerświat.pl) i co najważniejsze, z xboxem na prawdę się lubi i dobrze i ładnie działa ;)

10. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Przypominam, że HDMI to nie analog i zewnętrzne zakłócenia nie mają wpływu na przesył obrazu ani dźwięku -.-

Także ci, którzy kupują kable po 200 zł (znam i takich) o długości 1-3metrów - mogę się wam śmiało roześmiać w twarz i powiedzieć ze daliście się naciągnąć.
    JAKAŚ strata na jakości może być powyżej 5-10 metrów, ale to i tak znikome...

Z doświadczenia wiem, że na najtańszych kablach nawet i 5 metrów długości (ok. 23 zł za 5 metrów) wszystko działa spoko, nie ma i nie ma prawa być żadnych zniekształceń obrazu :)

To nie analogowy D-SUB, że marny ekran w kablu wprowadza duszki na monitor...

Ładniej wykończony jest :) w środku siedzi to samo co w pierwszym lepszym z allegro. To tak jak u mnie w sklepie są chinche od VK - mega gruba izolacja i mega cienki przewód w środku :) Ale wyglądają solidnie i się sprzedają dobrze...

11. Zoraj

Zoraj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie, była już mowa o kablach w cenie 4 zł(do 3 metrów długości) który zwyciężył konkurs w Komputer Swiecie na najlepszy kabel HDMI. Wiadomo, ze im dluzszy tym musi byc lepiej wykonany ale raczej malo osob trzyma urzadzenia z dala od telewizora.

12. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Dokładnie każdy raczej ma xboxa przy tv :D

13. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja moge potwierdzić, że u mnie hdmi za 17 zł sprawuje się gorzej niż komponent :)

Ogólnie dużej róznicy nie widać.

14. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zawsze tak bylo, ze producenci/dystrybutorzy zarabiali na ludzkiej niewiedzy ;) w tym przypadku wystarczy minimum znajomosci technik cyfrowych/analogowych

15. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sa kable HDMI slabej jakosci, z reguly widac to po grubosci kabla.
    Ale wiekszosc tych kabli za 10-30pln sa dobre, chodzi o sam material bo te za kilka stow sa po prostu trwalsze.

16. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Co masz na myśli mówiąc trwalsze? Skaczesz na przewodzie jak na skakance? Bo mnie się wydaje, że jeśli przepniesz kabel raz w miesiącu to max, a wyciągając go z gniazda za wtyczki, a nie za kabel nic nie ma prawa się uszkodzić. Kabel to nie rura czy wąż, że zgnije, skoroduje czy coś w tym stylu. W pokojowych warunkach nie ma szans, aby od leżenia cokolwiek się z nim stało.

Mówisz o jakości izolacji czy samego przewodu wewnątrz izolacji?

Wszystkie.

Słodkie, kwaśne? Nie smakowałem, ale skoro mówisz że dobre, to chyba spróbuję.

A dokładniej o co?
    To, czy jest to miedź z domieszką czegoś, czy miedź beztlenowa, dla 'szaraka' nie ma znaczenia. Działa tak jak powinno, spełnia swoją rolę, przewód osiąga odpowiednią przepustowość.

Polecam poświęcić parę zł na rozłożenie mega kabla HDMI z filtrami, grubego, itd. Okaże się, że filtry to nic innego jak większy kawał plastiku zalany na przewodzie (i 80% firm no-name nie posiada w nich rdzeni ferrytowych ani żadnych innych, które mogły by zbierać jakiekolwiek zakłócenia), w dodatku średnica samych przewodów będzie taka sama lub zbliżona do kabli droższych/tańszych.
    Różnią się one po prostu wyglądem...

17. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Dokładnie, radze poczytać o kabelkach HDMI. Jakiś serwis robił test kabla HDMI za 15 zł i takiego za 300. Różnicy nie było widać, no chyba że podszedłeś do telewizora z lupą, jak znajdę linka to podrzucę. ;D

18. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Ja tam mam kabel HDMI za 40 zł i jest pięknie.Jak na razie gram na zwykłym 6 letnim monitorze kompa i też fajnie się gra na VGA .

19. Dentinity

Dentinity Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    hehe teraz wiadomo dlaczego stanieją. okaże się jeszcze że nie ma dysku to wgle będzie cud malina. :confused:

20. Diamen

Diamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Ja tam też mam tani kabel z allegro (10zl) i obraz jest bardzo dobry.

21. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Przestańcie się przekrzykiwać kto ma jaki kabel obojętnie jaki ma się kabel HDMI jakość obrazu będzie taka sama.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum