1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe obrazki z BioShock Infinite

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 24, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

W ostatnim czasie ucichła wrzawa wokół BioShock Infinite. Pora odświeżyć temat za sprawą nowo udostępnionej przez serwis Eurogamer, malutkiej paczki screenów i obrazków.

Na temat samej gry niema sensu się tutaj rozpisywać. Pozostaje mi tylko zaprosić Was do sprawdzenia zawartości galerii i wyrażenia swojego zdania w komentarzach. Zwróćcie uwagę na minimalizm w „interfejsie”.

Ciekawi mnie czy nowa, trzecia część BioShock’a będzie równie dobra jak jej poprzedniczki. Jeżeli tak, gra zada kłam powiedzeniu, że im więcej części na rynku tym są one co raz gorsze.

Galeria na XBOX Magazyn - Nowe obrazki z Bioshock Infinite

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mam prośbę jak już wstawiasz news to kopiuj cały. Bo nie chcę mi się otwierać 50 kart żeby obejrzeć czy to film czy obrazki na innej stronie :S

Obrazki bajeranckie - mam nadzieję że jeszcze bardziej rozwinie ta gra gameplay który poniekąd był już prze świetny w Bioshock 1 :)

4. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Racja .a co do gry to jedna z tych które warto kupić

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Naprawdę szykuje się niezły tytuł, Bioshock każdy był dobry, a niestety tylko w pierwszą część miałem okazję zagrać.

Wczytywanie...

Poleć forum