Nowe obrazki z „odnowionego” GTA IV

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Nowe obrazki i wideo z „odnowionego” GTA IV

Parę dni temu na forum (o tutaj http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/gtaiv-o-jakim-nie-snilo-sie-nawet-rockstar-95993.html) mogliście zobaczyć filmik z moda do GTA IV który znacznie poprawia grafikę. Dziś możecie zobaczyć kolejne screeny. Tak jakby ktoś pytał - to GTA IV, nie real :D


:eek:

:eek:

:eek:

:eek:

:eek:

:eek:

:eek:

:eek:

:eek:

:eek:


Przy okazji - ekipa iCE pokazała już finalną wersję moda, czyli 1.25, którą możecie zobaczyć poniżej:



Jak już ktoś ma kompa z kosmosu to mod do pobrania na: GTA4-Mods.com - Grand Theft Auto 4 car mods, tools, and more!

Jak zainstalujecie to nie zapomnijcie się podzielić wrażeniami! :)

xboxforum/Jesters
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Miazga totalna jeśli chodzi o grafike chyba Rockstar już wie od kogo sie uczyć :D
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Niech ktoś jeszcze powie , że nie chciałby nowych konsol....
To naprawdę na pierwszy rzut oka wygląda jak zdjęcia z Nowego Jorku. Pogratulować tylko twórcom moda. Ciekawe co na to ekipa Rockstara? Ciekawe co na to nowe GTA?
 

Takenishi

Użytkownik
Użytkownik
Śmiesznie by było jakby nowe GTA miało gorszą grafikę od starego z modem :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Miazga. Natychmiast zasysam tego moda :)
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze zdjęcia wyglądają jak jakieś prawdziwe fotografię realnego świata :D
 

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
Nie oglądam, bo serce boli.. ; p
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
ENB Mod istniał już ze dwa lata temu, a teraz widać jego finalny (?) efekt. Żeby dopracować wszystko w tym modzie, trzeba poświęcić trochę czasu na edycję pliku cfg metodą prób i błędów.
Swoją drogą czy to nie forum o xboxie?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Swoją drogą czy to nie forum o xboxie?
Zapytaj założycieli tematów typu " jakim papierem się podcieracie? " itp. Forum o xboxie i nie można pogadać o innych rzeczach? Przesadzasz chyba.

Ja również przy pierwszym zdjęciu pomyślałem że to zdjęcie, a nie screen z gry : )
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Panowie powinni dostać robote w Rockstar przy produkcji GTA V ;]
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Dalej uważam że te pierwsze screeny są za prawdziwe na filmiku wygląda to trochę inaczej nawet na 720p (bo lepszej jakości nie idzie włączyć..)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
chcialbym zobaczyc gameplay na zywo bo cos smierdzi mi tu renderami z tych obrazkow a na filmiku nie wyglada juz tak super
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Samochody i ludzie wyglądają strasznie nierealistycznie, ale woda i budynki... brak słów :) Nie poprawili najważniejszego błędu, dodali same sportowe auta, a zawieszenia i tak nie poprawili, w czasie jazdy te samochody podskakują jak na polskich drogach - co to ma być? Do tego ta biała poświata pod kołami psuje cały efekt.

Nie mniej - gdyby tak wyglądało GTA V, nie byłoby źle ;)
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy zadziała na najnowszym patchu, bo wygląda nieziemsko. Trzeba przetestować.
 

Matex08

Banned
właśnie zainstalowałem tego moda. hmm... grafa HD4850 i nie za bardzo mi sie to podoba
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wygląda obłędnie, ciekawe jakie to ma wymagania... :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wygląda obłędnie, ciekawe jakie to ma wymagania... :p
Jak zwykłe GTA :p Po modach bardzo mało wymagania idą w górę. Zresztą zaraz zobaczę i dam znać jak chodzi ;D
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
właśnie zainstalowałem tego moda. hmm... grafa HD4850 i nie za bardzo mi sie to podoba

zapodaj screena :)
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
To jest genialne ! Żeby tak Gta V wyglądało ! :D
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
posiadam tego moda 1.2.5 jest też w nim zawarta beta do EFLC ale jeszcze nie testowałem.
Mam ustawione wszytko prawie na full ale takich obrazków nie posiadam, może jak bym posiadał silniejszy CPU to może bym osiągną takie widoki.
 

Do góry Bottom