1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe Operation Flashpoint i Race Driver GRID w drodze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sid2007, Lipiec 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Codemasters potwierdziło, że trwają prace nad nowymi odsłonami serii Operation Flashpoint i Race Driver GRID. Bliższych szczegółów na razie nie ujawniono. Fani Operation Flashpoint i Race Driver GRID mogą zacierać ręce. Na horyzoncie pojawiły się bowiem nowe odsłony tych tytułów. Na razie co prawda bez wyraźnych kształtów i z trudną do przewidzenia drogą do przebycia, ale od czegoś przecież trzeba zacząć. Powstawanie obu gier potwierdził w jednym z wywiadów wiceprezes ds. produkcji w firmie Codemasters, Jamie Macdonald . W Southam prace nad nowym Flashpointem idą pełną parą" - wyjawił na łamach Develop." Podobnie jest z następnym DiRT-em i GRID-em. Jeśli wszystko wypali, powinno być interesująco"- dodał. O tym, że DiRT 3 powstaje, wiemy już od kilku miesięcy. Jego premiera zaplanowana jest na ostatni kwartał tego roku. Pozostałe dwie gry, o których wspomniał Macdonald, nie zostały na razie oficjalnie zapowiedziane. Co ciekawe, wiele osób spodziewało się, że zarówno nowy GRID, jak i kolejny Operation Flashpoint zostaną zapowiedziane na tegorocznych targach E3. Wówczas, jak dobrze wiemy, do tego nie doszło. Najwidoczniej Mistrzowie Kodu nie byli jeszcze gotowi na zaprezentowanie gier szerszej publiczności. Czy wyrobią się z - choć krótkim - pokazem na Gamescom? Nowe Operation Flashpoint i Race Driver GRID w drodze - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Weź to jakoś ładnie zedytuj bo tego się czytać nie chce, bo jest tak za przeproszeniem nasrane jedno na drugim...

4. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    No proszę myślałem, że sobie odpuścili już tego zabugowanego gniota Dragon Rising, ale nie... będzie kontynuacja. Codemasters jednak nie rozumie, że FPS robić nie potrafią co dziwne, bo wydają gry Bohemia.

5. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Że Activision nie umie robić FPS? A cała dobra seria Call of Duty to pies? Może to EA wydało? Co do Dragon Rising'a to była dobra gra, lecz zbugowana. Grida chciałbym zobaczyć nowego, Dragon Rising'a może też. Dajmy im szansę.

6. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nigdy nie przepadałem za samochodówkami, a szczególnie za GRIDem co jak jedziesz to auto samo skręca.
    Cóż, poczekajmy a się dowiemy.

7. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, ok? Gdzie widzisz słowo Activision jeśli mowa jest o Codemasters? Szansy im nie dam żadnej, bo powinni zostać przy racerach. OF i Arma są dziełem Bohemia wydanym przez Mistrzów Kodu. Mając pod ręką tak ambitnego dewelopera chcieli spróbować własnych sił. Po co, tego nie wiem. Nie wyszło im i niech dadzą sobie spokój. Wolę prawdziwego OF od Bohemia na konsole niż podróbkę Codemaster.

8. zatobajestbrat

zatobajestbrat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    OPF:DR to średniak. Napewno nie może konkurowac z MW2, ale moim zdaniem, nie jest to ani FPS, ani symulator pola walki... Nie wiem jak nazwac ten gatunek

9. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja bym to nazwał taktycznym FPP.

@Topic:
    Jeśli poprawią model jazdy w GRID'zie i bugi we Flashpoincie to może wyjdzie coś porządnego. Bez tych udoskonaleń nawet nie spojrze na te produkcje.

10. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nowy Rice Driver GRID??!! WOW!! Świetna wiadomość! Pierwsza część była dla mnie genialna, piękny model zniszczeń, fajnie się auta prowadziło... Na 100000% zagram:D

11. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    oO już zacieram ręce :) Codemasters robi świetne wyścigówki czego przykładem jest chociażby GRID i DiRT. Z pewnością zagram w kolejne odsłony. Ale nie zapominajmy także o F1 2010. Wolałbym, żeby na tym tytule Mistrzowie Kodu skupili się najbardziej :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum