1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe, oryginalne płyty nie działają...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Koner0, Październik 20, 2015.

1. Koner0

Koner0 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam taki problem, że na konsoli Xbox 360 Slim nie chcą działać nowe gry takie jak Fifa 15, czy The Crew. Np. PES 2012 działa, czy gry na Kinecta. Przy włączaniu nowych gier wyskakuje komunikat: Nie można odczytać płyty. ( Płyty te na innym Xboxie działają) Jaka może być przyczyna tego?
    Pozdrawiam,
    Koner0

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Brak zaktualizowanego dasha do najnowszego tak myślę :)

4. Koner0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc! Pewnie o to chodzi :)

5. Koner0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy znacie kogoś, kto by się podjął aktualizacji dasha do najnowszego? I przy okazji odinstalował RGH u mnie...

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak chcesz wywalić rgh, to popatrz po miejscowości do kogo masz najbliżej, masz stary kernel jak nie działają ci tylko nowe gry. Zwykły update to już poleci z online lub z każdej nowszej gry. U mnie to około 30-60minut 50zl, no i oczywiście z 2-3h do wyrównania temperatury sprzętu z otoczeniem.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

7. Koner0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy żeby grać online( i nie zostać zbanowanym) potrzebuję Official Firmware , tak? A żeby zainstalować OFW potrzebuję usunąć RGH i tu będę potrzebował oryginalny zrzut z NANDU? A jeżeli ich nie mam, to jest jakiś sposób żeby to odzyskać? Dziękuję za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum