1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe PlayStation będzie kosztowało niecałe 1500 złotych?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez xBox.Rlz., Luty 19, 2013.

1. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pojawiły się kolejne plotki odnośnie ceny nowej konsoli stacjonarnej firmy Sony. Według dziennika The Times, w chwili premiery PlayStation 4 ma kosztować 300 funtów, czyli około 1460 złotych. Nowa platforma byłaby wtedy znacznie tańsza od swojej poprzedniczki w dniu ukazania się na rynku.
    Jak podaje dziennik The Times, cena nowej konsoli autorstwa Sony, znanej obecnie pod roboczą nazwą PlayStation 4 lub Orbis, zostanie ustalona w chwili premiery na poziomie 300 funtów, czyli około 1460 złotych. To dużo mniej, niż oczekiwali eksperci, tym bardziej, że jej poprzedniczka, czyli PlayStation 3, w dniu ukazania się na rynku kosztowała 425 funtów – w Polsce można było ją nabyć za 2399 złotych w wersji z dyskiem twardym 60 GB. Konsola pojawiła się nad Wisłą 23 marca 2007 roku.

Informacja o cenie nowego dziecka Sony jest jedynie spekulacją prasową, jeśli jednak podane przez The Times plotki potwierdzą się, to zakup PlayStation 4 nie będzie aż tak dużym obciążeniem dla portfela przeciętnego Kowalskiego. Obecny kurs funta wobec złotówki jest niższy niż 6 lat temu, więc może to być jeden z czynników pozwalających oczekiwać niewysokiej opłaty za konsolę w naszym kraju. Trzeba jednakże pamiętać, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od regionu dystrybucji danego produktu.

Więcej szczegółów na temat specyfikacji oraz ceny nowej konsoli poznamy zapewne już 21 lutego podczas imprezy PlayStation Meeting, bezpośrednio od przedstawicieli firmy Sony. Obecnie możemy jedynie opierać się na plotkach, które obiegły świat wcześniej – m.in. o wyglądzie kontrolera czy też możliwości streamingu gier z PlayStation 3, dzięki technologii stworzonej przez firmę Gaikai.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. xaero15041987

xaero15041987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jakos nie chce mi sie w to wierzyc.

4. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    NIe wydaje mi sie to prawda.A nawet jezeli to w dobie obecnych czasow, sklepy narzuca swoja,wyzsza cene.Wiadomo nowy sprzet,technologia,caly boom.Ktos sie na to zlapie.A ludzie tylko czekaja aby sie nachapac.Biorac pod uwage aktualne ceny PS3 SS,nie wydaje mi sie.Stawiam na cene 2000+

5. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze mówiąc też od razu pomyślałem o tym że prawdopodobnie tak się stanie

2 użytkowników lubi ten post.
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie przeliczajcie tego tak bo się zawiedziecie :)

1 osoba to lubi.
  7. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W przeliczeniu na złotówki może tylko kosztować ale w JP czy USA, ale w PL i tak pewnie ok 2000zł bo przecież podatek itd

8. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
  9. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak tak, konsola po 1500 złotych, wszyscy kupią, a potem gry za okazyjną cenę 399 zł :D

10. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Dokładnie albo i więcej

1 osoba to lubi.
  11. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Ja i tak nie kupuje konsoli na premiere,nigdy nie kupuje.1 za drogo 2 usterki 3 nie ma przerobek. Czekam do wysjcia nastepnej generacji,sprzedaje wszystkie swoje konsole za to kupuje wypasiona karte graficzna i gram na dobrym kompie do czasu zmniejszenia cen konsol.Potem kupuje konsole i tak w kolko.

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja kupię PS3 pod koniec generacji (w zasadzie zaraz po maturach, pewno w maju) a konsolkę nextgenową kupię ja wiem... w połowie generacji? Chyba że w przyszłym, jak naprawdę będzie 1500zł to zdążę i uzbierać i zdąży stanieć, a czy wybiorę PS4 czy Xboxa (720, Durango, Inifinity, 8?) to już będzie zależeć od opinii i od tego co dana platforma oferuje. A jak gry będą 300zł za sztukę to bez oporów przerabiam.

1 osoba to lubi.
  13. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Odp: Nowe PlayStation będzie kosztowało niecałe 1500 złotych?

I git. Wiecej niz 300euro za nowego xboxa nie chce zaplacic...

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nowa ps nie wprowadza żadnej innowacji więc cała ich konsola będzie po prostu konsolą nowej generacji która uruchomi najnowsze gry. 1500,- wydaje się zasłużoną ceną.
    nowy xbox bedzie mieć wbudowanwgo kinecta 2.0 więc tutaj można spodziewać się około 2000,- na start....

15. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Nowe PlayStation będzie kosztowało niecałe 1500 złotych?

Pamiętajcie ze jak tam walna cenę 500$ to u nas będzie to 500euro

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie. Ja także kupię PS3 pod zmierzch tej generacji, albo gdy już wyjdą nextgeny. Wtedy PS3 będzie śmiesznie tania, a tyle wspaniałych tytułów czeka na ogranie. A jeśli PS4 faktycznie ma kosztować 1500 złotych - kupuję :D

1 osoba to lubi.
  17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Coś mi się nie chce wierzyć by kosztowało 1500zł.. Jak nowe smartfony czy tablety latają za około 1900 zł - oczywiście mowa o high endowcach, a nie jakiś tam badziewiu..

To jak te nowe konsole mają być, aż tak "wypasione" to wątpię by były takie tanie..

18. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Dygacie o nowe ceny a pewnie zarówno XBox jak i PS będą kosztować 1999.99 zł :D

19. ppkarolpp

ppkarolpp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska Wschodnia
    1999.95 albo 2000 pamiętaj już nie będzie groszy.:cool-new::barbershop_quartet_ A co do konsoli to kupuje latem Ps3 bo jeszcze nie mam będę grał na niej aż padnie na amen i wtedy zastanowię się nad kupnem nowej konsoli bo jak na razie to nie ma sensu.

20. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja bym się nie nastawiał że konsola u nas będzie kosztować 1500zł w dniu premiery ale pożyjemy zobaczymy, najpierw niech Sony coś ogłosi :)

21. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    Tyle, ze to zupelnie inny model biznesowy, Nintendo od lat dopłaca do konsol, zeby zarabiać na grach/akcesoriach. Samsung sprzeda tego SGSIII i koniec, wiecej kasy z usera nie wyciagnie

Wczytywanie...

Poleć forum