1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe plotki o Gta Online-znamy pierwsze tryby?Pojawi się więcej graczy w grze??

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Wrzesień 23, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Niektórzy gracze już zdążyli ukończyć kampanię z Grand Theft Auto V i teraz oddają się przyjemnemu wypełnianiu misji dodatkowych oraz czasami wkurzają policję z Los Santos. Jednak już pierwszego października ruszy GTA Online, które nadal jest dla nas wielka zagadką. Jeśli nie boicie się spoilerów, to zapraszamy na kilka świeżych plotek o trybie sieciowym z GTA V.

Informacje, tak samo jak ostatnie plotki, pochodzą z kodu źródłowego gry. Podobno w plikach znajduje się wiadomość, że w rozgrywce sieciowej będą mogły uczestniczyć jednocześnie 32 osoby, a nie tak jak wcześniej zapowiadano 16.

Wszyscy gracze będą mogli rozkoszować się następującymi trybami: „Free Roam”, „free-for-all deathmatch”, „team-based deathmatch”, „races” oraz „Cops n Crooks”. Same nazwy mogą Wam nie wiele mówić – pewnie pierwszy z listy to tryb, w którym zainteresowani będą swobodnie przechadzać się po mieście wypełniając misje. Później mamy dwa warianty DM, wyścigi oraz zabawę w „policjantów i złodziei”.

Niestety nie mamy żadnych szczegółów, a wszystkie powyższe informacje to plotki. Choć zapewne tryby możemy oficjalnie powitać, bo wątpię, aby w kodzie źródłowym pojawiły się błędne informacje, tak wstrzymywałbym się z otwieraniem szampanów po wieści o ilości graczy na jednym serwerze. Tak ważną i istotną wiadomość Rockstar zapewne ogłosi już niedługo, oczywiście jeśli nie jest to tylko błąd lub po prostu głupi żart.

Macie już umówione spotkania w Los Santos? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    No fajnie by było 32 graczy na serwie oby to nie była plotka.

Wysłane przy pomocy palcy.

4. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Gdy zobaczyłem na pudełku max 16 graczy pojawiła mi się lezka w oku. Przypomniałem sobie jak to grałem kiedyś w sa-mp gdzie były serwery na 100 osób i zawsze grało coś około 30-40 graczy. Pomyślałem że 16 to kurcze mało i nie koniecznie będzie ciekawie...

32 to dużo więcej, nie wiem jakie są główne problemy co do ograniczenia graczy do 16 ale gdyby było 32 byłbym w siódmym niebie - myślę że byłoby super.

Tryby gier bardzo podobne do gta iv no i nie ma się co dziwić. Super.

Trzymam kciuki ze 32 graczy będzie możliwe i nie będę zwracał uwagę odnośnie tych 16 graczy na pudełku :D

Tak na boku: to zastanawiam się jak będą wyglądały te serwery. Czy będą xboxowe czy też a la wykup i administracja jak w bf3. Obie opcję byłyby fajne a posiadanie własnego serwera którego jest się pewnym to jeszcze większą frajda

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

5. Damianoo95

Damianoo95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    No było by super, tyle że na tylnej okładce wyraźnie pisze 16 players online. Więc raczej rockstar potrafi liczyć :p

6. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Obawiam się że te 32 osoby to dla blaszaków i konsol nowej generacji(obym się mylił)

7. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiecie co? Już chyba lepiej, żeby było te 16 graczy niż mieć tych 32 i problemy z płynnością, wiadomo, że już singiel potrafi przymulić, także co tu wymagać od tych konsolek, swoje lata mają.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk 4

8. nildur

nildur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja myślę, że jeżeli chodzi o liczbę graczy problem wynika z braku serwerów dedykowanych. Gdyby rockstar takowe postawił bankowo byłby przeciążenia 1 października. A tak to ludzie będą tymi serwerami i żeby pociągnąć płynność dla hosta i dla podłączonych, więcej być może. Musiałaby powstać serwery dedykowane lub odpowiedni patch optymalizujący w co jakoś wątpię.

A z trailera dotyczącego gry online wynika, że będzie można znajomych zapraszać do swojego domu. Uważam za poroniony pomysł, jeżeli chodzi o stratę czasu dla programistów. Nie wypaliło to w PS home, a nie są to simsy, czy second life. Strata kodu i pieniędzy. Chyba, że dom to będzie takie lobby, gdzie będzie się czekać przed rozgrywką to może spoko, ale tak nie będzie.

9. x360gltich

x360gltich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na SA-MP'ie są nawet serwery co mają po 800 graczy jednocześnie.

10. QudelzinPL

QudelzinPL Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Ehh.. policjanci i zlodzieje.. najlepsza zabawa w samp/mta ;D :)

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie ma to jak porównywać multi z San Andreas do multi z GTA V. No normalnie te gry się przecież niczym nie różnią :F

12. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Widzę że nie rozumiesz postaci tego porównania. Skoro nie widzisz różnic to podziwiam... I współczuję :D

Chodzi o cały sens grania na sa-mp. Ludzie siedzieli długo na takich serwerach, robili różne głupoty i wspólnie grali godzinami na tych samych serwerach. Po prostu się bawili tak na prawdę nie robiąc nic, także były opcję kupna domow i przeróżne rozrywki. Po prostu wspominając o tym chciałem powiedzieć ze miło by było gdyby to było właśnie na takiej zasadzie, gdzie gra wiele osób i każdy się bawi.

Nie jakieś multi gdzie zrobi się wszystko co można i gra idzie na bok. Chodzi o multi dzięki któremu gra żyje cały czas

tak wiem że były i takie serwery ale one były do przesady, poza tym nigdy nie były non stop pełne.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum