1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe podforum - PS3.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Flapyxb, Wrzesień 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Cześć,
    Po godzinach rozmów na SB, myślałem tylko o jednym - "Co to za forum na którym rozmawia się tylko o PS3* i większość moderatorów nie ma w ogóle 360 tylko PS3?"**. Za pewnie większość z was po przeczytaniu tego tematu stwierdzi - "było, won do kosza", tak wiem to, ale kiedy to było? Kiedy góra kilka osób miało PS3 i wtedy nikt by nie pomyślał o tym żeby zamienić 360 na rzecz PS3* dzisiaj czasy się zmieniły i praktycznie większość moderatorów forum o tematyce 360 posiada PS3 w tym ja. Dlatego ponownie wałkuję temat o stworzeniu pod-forum na którym liczna grupa "chlebaków" mogła by o nim rozmawiać, umawiać się do wspólnego grania bo narazie jedynym miejscem gdzie można to zrobić jest Shoutbox (co w sumie nie jest takie złe). Na pewno takie małe podforum przysporzyło by forum użytkowników tej obcej konsoli których jak wiadomo nie jest mało*, także forum by się rozwinęło ponieważ wiele innych dobrze prosperujących forum posiada pod-fora o Xbox 360, PSP, PC, IPhone itd. Dobrze by było gdyby ktoś rozpatrzył moją propozycję i wytkną błędy/nieścisłości które na pewno się znajdą.

* - Nie ma tutaj żadnych podtekstów fanboy'owskich
    ** - Tak, tak, wiem że moderator do wykonywania swojej pracy nie potrzebuje konsoli tylko regulamin, słownik i odrobinę boskiej cierpliwości.

Prosiłbym także o obiecaną odpowiedź w TYM zakurzonym już temacie, po prostu wystarczy słowo Tak lub Nie.

*Edit: Dodam tylko że niektórzy użytkownicy nie widzą różnicy pomiędzy forum o 360 a PS3 zakładając tematy o InFamous 2 lub informacjach o Jailbreaku w dziale Aktualności...

*Edit: Czytać #14 post.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragonir

Dragonir Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    popieram tylko mogłeś zrobić petycje : )

4. Flapyxb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Upss, zapomniałem, gdyby było można zamieścił bym ankietę ale już nie można po założeniu tematu :p

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Pomimo, że mam tylko xboxa to popieram ten temat. Czasem warto "dokształcic" się co nie co o ps3 :)
    Warto stworzyć owe podforum, choćby dla tych którzy mają i x'a i ps3, a wolą zostać na tym forum, wśród starych znajomych ^^

Popieram.

6. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Warto stworzyć poddziały. O ps3 i nintento wii(czy jak to ma ta firma)

7. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Z tego co się orientuje to to jest forum o xboxie, a nie ps3? Chcecie się umawiać do grania na ps3 to wypad na forum do tego przeznaczonego...

8. Flapyxb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Już wypadamy tylko zwołam chłopaków - Chłopaki z PS3 idziemy!

9. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ja popieram ten pomysł.
    Stworzyć ten dział i ci których to interesuje będą sobie zaglądać, ci których to nie interesuje będą omijać go szerokim łukiem.
    Lepsze to, niż ciągłe narzekania na to, ze ktoś w dziale aktualności napisał coś o PS3 i ze "to jest forum o Xboksie".

Jesli będzie zainteresowanie, to można by tez stworzyć działy PSP czy Wii, ale jak narazie nie zauważyłem żeby często pisalo się o tych platformach.

10. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakbyś tak popatrzył na różne fora o ps3(nie wszystkie, tak 50%) to tam mają działy o xboxie,

Forum się może skupiać bardziej na xboxie lecz dział o ps3 nie zaszkodzi...

11. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    mnie to osobiście, lekko mówiąc, denerwuje
    przyjdzie na forum taki użytkownik, fanboy PS3, co poza swoją konsolą świata nie widzi, i smuci w tematach jak to mu się super grało w tą i w tą grę na PS3, i soniak jest o wiele lepszy i wogóle PS Move rządzi....
    jest to forum o Xboxie, nie o PS3... czy na innych forach o tematyce Xboxowej widziałeś pod fora "PlayStation 3".... jak dla mnie, nie potrzebne

co do twojego tematu z rangami...
    napisał Ci Gryzek
    i teraz ja Ci napiszę...
    niewykonalne, forum ma za dużo użytkowników, ogólnie z tym by za dużo zabawy było bo np Staszek dodał 20 newsów i ma rangę, a Józek dodał 21 newsów i rangi nie ma...

12. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    moje zdanie jest takie, osobiście jestem na nie, ale może rozwiązaniem jest zrobienie ankiety?

13. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    To zawsze było forum o xboxie i będzie, masz ps3 ok, ale nie musisz o nim pisać na tym forum.

14. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    ankieta była by dobra.
    demokracja w końcu.

albo powstaje dział, albo jest kategoryczny zakaz pisania o PS3.
    Porządek musi być, a nie zamiast pisać na temat wszyscy się tylko wykłócają o to czy chcemy czytać newsy o PS3 czy nie.

15. Flapyxb

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ok, mam pomysł bo widzę że zlatują się tutaj fanboy'e, proszę żeby ktoś kto posiada tylko 360 się nie wypowiadał w tym temacie, tylko ktoś kto ma jakieś poważne argumenty pozytywne lub negatywne proszę o wypowiedź, nie chce postów "To forum o 360 wypadd!111" a stwierdza tą wypowiedź tylko dlatego że ma 360.

Mój pomysł ma zamiar przywołać więcej użytkowników na forum no bo przecież o to w tym wszystkim chodzi! Więcej userów = większa popularność = $$. Przecież userów PS3 jest coraz więcej niż tych na 360, no i powiedźmy sobie szczerze, to forum cieszy się popularnością tylko dlatego że posiada dział Giełda, to tyle, więc warto wyznaczyć sobie jakiś inny cel przyciągnięcia nowych użytkowników.

A żeby uniknąć fanboyowskich wojen zastosujemy prosty system - user z PS3 zapraszamy do działów dot. PS3 a user z 360 trzymać się z daleka od działu PS3, ktoś kto tego nie będzie przestrzegał tej zasady - zostawiamy to moderatorom.

*EDIT: Proszę moderatorów o stworzenie ankiety chociaż nie sądzę że są one wiarygodne bo wiadomo że fanboy zagłosuje na swoją konsolę, ale tego domaga się tłum.

16. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jaki sens wg Ciebie jest w tym aby wypowiedziały się na ten temat tylko osoby które posiadają ps3? To przecież wiadome, że one zagłosują na "tak".
    Flapy - przestałeś grać na xboxie, przerzuciłeś się na ps3 to przejdź na forum ps3 - co za problem?

17. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    oO nie wiedziałem że awansowałeś na moderatora :)

Moim zdaniem to nie przejdzie. Chciałem kiedyś zrobić multiplatformowy poddział w newsach i nic z tego nie wyszło. My możemy pisać co chcemy, admin i tak się nie zgodzi :)

18. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Wypowiadam się oficjalnie i tylko raz.
    Żadne pod forum o PS3 na tym forum nie będzie stworzone! Jest to forum XBOXa a nie PS3.
    Możecie mnie o to znienawidzić ale taka jest ostateczna decyzja.

EDIT.
    Powstanie forum o tematyce PlayStation na dniach. Więc cierpliwości.

Pozdrawiam.

19. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moim skromnym zdaniem takie rzeczy to sobie na forum xboksowym można pisać w dziale Offtopic. Co do moderatorów - może czas zmienić forum, jeśli nie macie się gdzie umawiać na granie czy pogadać o waszym sprzęcie?
    Bo ja właśnie myślę nad zamianą xboxa na ps3, gdyby nie pad Sony już dawno bym to zrobił, i jeślibym miał już chlebaka to na pewno nie siedziałbym tu tylko na jakimś forum o ps3.

20. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    Uważam że to ciekawy pomysł - oddzielna zakładka na PS3 i tyle, kto chce to zagląda kto nie chce to nie zagląda i po problemie.

21. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rudy2007 ma absolutną rację.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum