1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe przecieki na temat Grand Theft Auto V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez futureshock, Kwiecień 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Pewien znany haker z zagranicznego forum o gta wkradł się na serwer pracowników firmy Rockstar Games i uzyskał dostęp do wielu ciekawych informacji.

Napisał on, że Rockstar pracuje nad dwoma nowymi częściami Grand Theft Auto, tym samym nad dwoma miastami. Jedno z miast znajduje się w Stanach Zjednoczonych, ujrzymy je jako pierwsze, drugie miasto będzie poza obszarami USA i będzie w drugiej części. Można wywnioskować iż, jedna z części będzie na konsole przenośne, zapewnie na PSP2, zaś druga na konsole obecnej generacji. Dodatkowo haker mówi o tym że oby dwa miasta widzieliśmy już w poprzednich odsłonach serii. Nasuwa się myśl, czyżby Vice City oraz Londyn? Oprócz tego Jim Reilly redaktor serwisu ign.com pisze na swoim twitterze, iż GTA V wyjdzie w 2012 roku i wygląda na to że jest o tym święcie przekonany. Nie wiem jak wy, ale ja bardziej wierzę hakerowi z największego zagranicznego forum o GTA, który udostępnił już wcześniej informacje na temat Max Payna 3, niż analitykom, którzy uważali że GTA V pojawi się w 2010 roku. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na targi E3 odbywające się w Los Angeles za niecałe 60 dni. Najprawdopodobniej tam ujrzymy zapowiedź Grand Theft Auto: V

źródło: Nowe przecieki, dwa miasta, dwie częsci.

PS: RockstarLeaks (haker) jest w posiadaniu większej ilości materiałów na temat nowego GTA tyle, że nie chce ich ujawniać do E3 bo nie chce zaszkodzić firmie a jak sam pisze osobiście nic nie ma do Rockstara. Napisał, że jeśli Rockstar na e3 nie ujawni szczegółów na temat nowego GTA to on to zrobi. Co do Max Payna to tutaj są wycieki: RockstarLeak1.zip

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wierze w to. Jak dla mnie koles chce po prostu blysnac na scenie.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Super ;) To jest to! Vice City!

Spoko haker skoro wykradł i nie chce od razu dawać wszystkiego ;)

5. futureshock

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja znam gościa już długo bo korzystam z gtaforums, i praktycznie wszyscy go tam znają i każdy wie co on potrafi, dla niedowiarków udostępniłem linki z wyciekami i testami Max Payna 3 ;]

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wow... Osobiście podoba mi się ten motyw :) i Vice City i Londyn przypadłyby mi do gustu, po prostu nie mogę się doczekać informacji o nowym GTA! :)

7. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Pobralem paczke.
    Dla mnie to sa zadne dowody.
    Cos takiego mogl sam napisac to raz, a 2 - dlaczego ukryl maila wysylajacego, na jednym ze zdjec ?

8. futureshock

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja tam widzę wiele ciekawych informacji, testy i błędy, jeśli nie jesteś programistą to raczej dużo nie zrozumiesz. Śledzę gtaforums i jak będzie coś nowego w tym temacie to dodam, bo na razie wiem tylko tyle co napisałem w pierwszym poście ;]

9. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czekam na tą grę,czym więcej informacji to tym bardziej wyobrażam sobię tą gre.:p

10. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieje że GTA V to nie bedzie odgrzany kotlet GTA IV + jakies dodatki...

11. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko nie vice city . GTA ma być gangsterskie a nie hawaje itd . bez urazy dla wszystkich wolę mroczniejsze klimaty . Mogliby by zrobić cos jak San Andreas

12. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A właśnie mi się Vice City najbardziej podobało ze wszystkich GTA. Uwielbiałem ten kolorowo-gejowski klimat z lat 80. Byłoby świetnie jeśli następna część gry również była usadzona w Vice City. Chociaż ukazanie historii w czasach współczesnych i tak nie będzie tym samym jak Vice City z lat 80.

13. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Naprawdę ten haker jest w porządku skoro ma takie informacje a nie chce się wszystkim dzielić od razu nie narażając Rockstar na jakieś głębsze wycieki. Tak czy siak na E3 już będziemy wiedzieć wszystko czy to od niego samego, czy od Rockstar..

14. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Niech nowe GTA idzie wstrone klimatow z San Andreas, bo to byla najbardziej trafna odslona tej serii :)

15. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie twierdze ze nie ma nic ciekawego, ale twierdze ze to moze byc sfakowane.

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Oby te miasto było Vice City :)

17. meelman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Sądzę, że SAN ANDREAS było ok, ale miasto Vice City przyciągało bardziej, więc liczę na coś bardziej w tym klimacie. Zważając na to, że w Vice City przemirzejąc mape czuło się jak na wakacjach, a w San Andreas brud, syf zwykłe szare miasto..

18. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Dla mnie San Andreas nie było jakoś specjalnie klimatyczne, za to Vice City... aż chyba sobie zainstaluję tą gierkę i przejdę po raz kolejny.

19. meelman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Zorbie to samo, aż mnie naszła ochota :p

20. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    pachnie mi ściemą. A co do Londynu, to już w jakimś temacie o GTA to pisałem: pracownicy Rockstara jakis czas temu robili pomiary metra w Londynie... może to ma jakiś związek.

21. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    San Andreas - góry, pola, autostrady. Motocykle, ciężarówki i przestrzeń powietrzna. Nie mogę nie pominąć fantastycznej muzyki, zwłaszcza z KDST.

Ale to tylko moje zdanie.

PS chyba sobie dzisiaj zainstaluję i przejdę jeszcze raz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum