1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowe PSP FAT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Sierpień 26, 2009.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, wiecie może gdzie mógłbym teraz kupić NOWE psp 1000? bo chyba wycofali je już z produkcji, a szkoda bo moim zdaniem były najlepsze. prosiłbym o linki do sklepów, lub o nazwy sklepów na terenie bydgoszczy lub torunia. z góry dziękuję

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
  4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    na pewno jeszcze gdzieś zalegają na magazynach...bardzo mi zależy

5. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    nie ma! i nigdzie nie dostaniesz nówki. a wierz mi, wiem to dobrze.

6. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja nówke kupiłem w 2007 w listopadzie a i już były praktycznie same slimy fatów już nie produkowało sony. Ja sam miałem już ostro wyleżane to psp więc teraz w 09 jak już go wchodzi i same 200x i 300x to bardzo wątpliwe żebyś nowe kupił raczej po prostu nie ma szans. Jak coś to te odnowione w idealnym stanie na allegro, ale nic więcej. Jak Ci zależy to za nimi się porozglądaj były po nie całe 500zł i to dużo tego.

7. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    slim ma wiec ramów kup slima
    a faty sa na allegro ale nie nowe tylko ze sklepów przerobione

8. gomatekgo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten ram to tylko do skype wykorzystuje, niektórzy go nie używają a wolą mieć kernel 1.5 bez pieprzenia się z time machine.

9. chomik001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    ja miałem psp za czasów jak powstała psp slim i wtedy wszsytko mialem obcykane ale ze mineły dwa lata to sie troche zapomniało i doszło wiele rzeczy ale psp naprawde super konsola

10. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też w tym kiedyś siedziałem ale super konsolą bym jej nie nazwał...
    Znudziła mi sie po 4 miesiącach użytkowania ( miałem Slimke) i czym prędzej sprzedałem. Poszła za 550 + Karta SanDisk 8GB i kupiłem X360. Dopiero teraz jestem w pełni zadowolony :yeye:
    A Fata na pewno już nowego nie złapiesz... Ale najlepsza jest Slim... Wg mnie ma najlepszy wyświetlacz...

11. gomatekgo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Albo 100x albo 300x bo 200x nie ma sensu kupować za mało zmian. Już w 300x nowy lcd i już warto. A co do psp nie warto kupować. Ja swoje bym sprzedał już z rok temu gdyby nie to, że tyle gier zapowiedzieli na koniec roku. W zasadzie to jedyny powód dla którego nie mam nds.

12. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    właśnie że nie warto 300x jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj na temat lcd...i co do psp też mało wiesz...widzisz wolisz NDS'a dlatego tak jakby odradzasz PSP psp jest super sprzętem po 3 latach mi analog poszedł dopiero :D i musze go zmienić (PSP 1003) 200x ma kumpli dwóch i nie narzekają ...

13. chomik001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    PSP ogulnie mi sie podobało nawet do tej pory w planach mam kupić slim bo wiecej ramu ma a psp 3 jest hu**we bo sie nie da przerobic trwale ;/
    no ale każdy by zrobił tak jak ja oddająć swoje psp a biorąc nówke sztuke latopa którego mam do dziś i jest świetny :D:D

14. chomik001

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    PSP ogulnie mi sie podobało nawet do tej pory w planach mam kupić slim bo wiecej ramu ma a psp 3 jest hu**we bo sie nie da przerobic trwale ;/
    no ale każdy by zrobił tak jak ja oddająć swoje psp a biorąc nówke sztuke latopa którego mam do dziś i jest świetny :D:D

Wczytywanie...

Poleć forum