1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe składy do PES 2012

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez labamba63, Czerwiec 26, 2012.

1. labamba63

labamba63 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam grę PES 2012 przerobioną do formatu XEX na x360 pod RGH, i składy niektórych drużyn są już bardzo stare, a niedawno dowiedziałem się, że można je w jakiś sposób aktualizować instalując jakieś patche. Czy mógłbym prosić o jakiś link do takiego patcha/dlc oraz jak mam to wgrac.

Z góry dziękuję. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
  4. labamba63

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Okej, co teraz ?
    Macie jakis link do tego patcha i jak obslugiwac ten program

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  6. labamba63

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki, pobrałem PES 2012WE 2012 TU #4 0D8C5890-PAL, porbrałem również to DLC mam te pliki choć nadal nie wiem jak je wgrać. Przepraszam, że tak piszę, ale może to jest banalne choć ja robię coś takiego pierwszy raz i jestem zupełnie zielony.
    Na stronie, którą podałeś nie ma żadnej instrukcji same linki (które, przed chwilą pobrałem), nie wiem jak je wgrać. Jeżeli mógłbyś napisać to byłbym dozgodnie wdzięczny.

Wczytywanie...

Poleć forum