1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe słuchawki i dźwięk na Integrze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rurek, Maj 31, 2010.

1. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam noboskie pytanie mam. Kupiłem nowe słuchawki do lapka i nie jestem z nich zadowolony. Wydaje mi się, że mają większy zapas mocy. Da się coś z tym zrobić. Mam kartę dźwiękową integre :( Jednym słowem czy pakować się w droższe słuchawy czy da się coś zrobić z poziomu softu. Słuchawki to philips2500. Wiem, że lipne ale nie jestem zawziętym melomanem.

Poproszę jeszcze o propozycje słuchawek nausznych. Cena do 250zł. Chciałbym nie słyszeć własnych myśli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Sennheiser HD 555-275zł.
    Creative Aurvana Live!-200zł

Zależy jeszcze czego słuchasz-bo jak jakichś nędznych jakościowo mp3 320 kb/s to naprawdę nie ma sensu inwestować w lepsze słuchawki.Różnicy i tak kolosalnej nie odczujesz.

Tobie zależy tylko na głośności czy na jakości dźwięku?

4. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Słucham tandetnych mp3 i to z tego formatu chciałbym wykrzesać maxa. Zależy mi na tym by na maxymalnych obrotach zachowana była dobra jakość. Słyszałem dobre opinie o sennheiserach dousznych ale takie mnie nie interesują nie chce ogłuchnąć. Nie chce wtopić kasy.

te philipsy też miały dobre opinie. Patrze cena ok. Kupione. 1wszy raz zawiodłem się na tej marce. Stare philipsy grały lepiej niż te. Może jeszcze coś się dotrze.

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ze zintegrowanej karty dużo nie wyciśniesz, i na nic się zda wydawanie kolosalnej kasy na słuchawki.
    Ja jeśli mogę od siebie polecić to Technics RP-F290, tanie i (moim zdaniem) dobre słuchaweczki.

Rurek zazdroszcze Audiczki! :D

6. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    nie przesadzajmy ,jakość mp3 320kbps nie jest nędzna !! Nie jest oczywiście najlepsza, ale do muzyki popularnej gdzie scena jest wąska ,niepotrzebny jest format bezstratny.

oba modele są bardzo dobre ,jednak senki są dużo droższe i mija sie z celem podłączanie ich pod "integre" . Lepiej zakupić jakaś kartę muzyczną asusa i Cal-e, wyjdzie w sumie troch ponad 300zł ale efekt będzie lepszy !!

W przypadku tych philipsów 2500 ,to nie był to najlepszy zakup.Z bardzo tanich modeli, polecam popularny teraz model philips shp5401.

7. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Kwestia gustu-ja jakiś czas temu wymieniłem cała dyskografie MP3 na Flac.Różnica jest,aczkolwiek efektu placebo też nie wykluczam.Od gatunku muzyki zależy-sprawdzałem pop/dance/techno i różnicy faktycznie nie odczułem. Rock/metal/jazz/klasyka-tu różnica była kolosalna.

Wracając do tematu...
    To może takie combo za 400zł zaproponuje.
    Zewnętrzny Asus Xonar U1 i Creativ AL.Fakt,nie tanio ale to zakup na lata.

Wczytywanie...

Poleć forum