1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe szaty Super Street Fighter 4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 7, 2010.

1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Capcom wypuścił zwiastun Super Street Fighter 4. W programie nowe kostiumy dla wszystkich zawodników, ciosy i różne inne dobra.

Link do zwiastunu

Premiera gry przewidziana jest na 30 marca.

Zastanawiam się, czy można te nowe kostiumy traktować w innej kategorii niż pobocznego bonusu. W końcu ubrania poszczególnych postaci z gry nie zmieniają się od lat - beret Cammy, przepaska Ryu czy różowa pidżama Guya są ich znakami rozpoznawczymi, nawet bardziej istotnymi dla rozpoznawalności serii niż style walki którymi posługują się zawodnicy. Właściwie jedynymi ciosami, które ludzie kojarzą ze Street Fightera jest Hadoken i Ten-Wiatrak-Robiony-Przez-Tego-Włochatego-Gościa.

Czy Street Fighter z tymi samymi postaciami w zupełnie nowych ciuchach to byłby jeszcze Street Fighter? Raczej nie, ale zawsze miło jest popatrzyć na nowe kostiumy jeszcze bardziej podkreślające mega udziska Chun-Li.

Źródło: Nowe szaty Super Street Fighter 4

2. Lotnik421 Xbox One

3. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    wcześniej nigdy mnie nie interesowała seria Street Fighter ale ostatnio zwróciłem na nią uwagę i myślę nad zakupem :D ale chyba poczekam troszkę dłużej na tą kontynuację :) fajnie jakby można było samemu edytować ciuchy :)

4. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja zawsze lubiłem serię SF. Pamiętam, jak grywałem w to razem z bratem na Super Nintendo - to były czasy... Jednak tak jak zostało napisane "SF to postacie + kilka charakterystycznych ciosów", więc dla mnie to NIE BĘDZIE must have.

5. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    ja rozmyślam nad kupnem no ale niestety w pierwszej kolejności do kupna mam inne tytuły :D a jest ich dosyć duuuuuużo :yeye: w tym roku wiec w ostateczności jeśli starczy czasu i chęci to może się skuszę na zakup SSF IV jak cena stanieje do skromnych groszy :)

Wczytywanie...

Poleć forum