1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe szczegóły na temat Rayman: Origins

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 7, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Zbiór faktów opublikował jeden z użytkowników forum Neogaf. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się o następujących nowinkach:

* Michel Ancel z Ubi przyznał, że zespół pracujący nad grą musiał zrobić małą przerwę z uwagi na pracę nad jeszcze jednym projektem – Beyond Good & Evil 2. Czyżby kolejny sygnał ku temu, że gra pojawi się na E3?
    * Ancel zaznaczył, że ci, którzy już grali w Rayman: Origins, mieli problemy z ukończeniem gry z powodu wysokiego poziomu trudności. Studio ma nadzieję, że stan ten zmieni się i gra będzie odpowiednio zbalansowana i będzie stanowiła wyzwanie;
    * Studio stara się, aby gra pasowała do różnych stylów gry, tak, aby zarówno miłośnicy zbieractwa wszelakiego, jak i ci, którzy lubią poziomy kończyć szybko, bez zbędnego zatrzymywania się mieli coś dla siebie;
    * Będziemy zbierać Lumki – dzięki temu będziemy mogli ulepszyć naszą postać bądź uzyskać dostęp d o serii wyzwań o nazwie „I Dare You”;
    * W kooperacji zagra do 4 graczy, wszystkie postacie będą posiadać takie same umiejętności, wszystko w celu uczynienia gry jak najprzystępniejszą;
    * Gra pojawi się na Xboksie 360 oraz PS3 w okolicach tegorocznej gwiazdki. Jednocześnie poinformowano, że będzie to pudełkowa wersja, a nie jak wcześniej donoszono, gra w dystrybucji cyfrowej.

Żródło : Game Informer 218 details (Assassin's Creed, Rayman Origins) - NeoGAF

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Ehhh dzisiejsze Rayman'y to nie to samo co pierwsze części tej gry. Pamiętam jak zagrywałem się w Rayman 2 to było gra!

4. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Beyond Good and Evil i Rayman to moje ulubione gry z dzieciństwa, czekam na kontynuacje!

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Polać mu w 100% się zgadzam Rayman 2 jest najlepszą częścią, potem dali jakieś szalone króliki czy co tam, i popsuli grę ale cóż może się nawrócą.

6. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Dla mnie Szalone Króliki dwie części były chyba są nieudane zupełnie, nie ten sam Rayman co kiedyś o wiele bardziej przypadł mi do gustu Rayman 3 a o 2 to nie ma co mówić to już klasyk ;)

7. lansio94

lansio94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Najlepsza część raymana to jedynka a co tej nowej mam nadzieje że się uda po tych nieudanych kórlikach...

8. scarab

scarab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rayman Origins miał nawiązywać właśnie do Raymana 1, mam nadzieję że nic się nie zmieniło w tym temacie i będzie w 2D tak jak w starych zapowiedziach. Sęk jedynie w tym, ze poprzednio premiera też była zapowiadana na Gwiazdkę, tyle że była to gwiazdka 2010 :/

9. tactlessczak27

tactlessczak27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mmmm myślę sobie jaki rayman,coś mi to mówi a to ten co napierd!##@@ w niego 12/7 a drugie 12 w crasha też był fajny .

Wczytywanie...

Poleć forum