1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe szczegóły na temat Skyrim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Czerwiec 5, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Targi E3 jeszcze na dobre się nie rozpoczęły a my już mamy zatrzęsienie ciekawych informacji. Tym razem prezentujemy Wam kilka nowych szczegółów na temat The Elder Scrolls V: Skyrim.

Jak donosi serwis PC Gamer:

1. Świat ma być całkowicie losowo generowany, nigdy nie będziecie wiedzieć, co i gdzie się wydarzy;
    2. Smoki mają posiadać unikalne umiejętności, jak zianie ogniem czy ataki „błyskawicą”;
    3. W grze znajdzie się ponad 60 tys ścieżek dialogowych;
    4. Zmianie ulegnie schemat przestępstw i zachowania strażników. Jeśli popełnicie zbrodnię w jednym miejscu, w innym również będziecie ścigani przez stróżów prawa;
    5. Poruszanie się na wierzchowcu będzie o wiele wygodniejsze niż w Oblivionie. Będzie również istnieć możliwość szybkiego przemieszczania się do miejsc już raz odkrytych;
    6. W grze znajdziecie wszystkie znane do tej pory gildie od złodziei po magów;
    7. Bethesda obiecała, że przyłoży się do scenariusza i stworzy wciągająca na dziesiątki godzin historię.

Brzmi więcej niż zachęcająco. Co o tym myślicie? Można już wyrokować hit czy lepiej poczekać do premiery?

Nowe szczegóły na temat Skyrim

4. Zmianie ulegnie schemat przestępstw i zachowania strażników. Jeśli popełnicie zbrodnię w jednym miejscu, to w innym nie będziecie ścigani przez stróżów prawa; /BaX

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    bardzo fajne pomysly szczegolnie ten 1 mi sie podoba

4. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Interesujące fakt. Zastanawia mnie tylko ile ta gra będzie zajmować GB :D Coś mi się zdaję, że całkiem sporo.

5. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawie się to zapowiada, nowy screen z mamutami dosyć klimatyczny. No ale to co mnie od samego początku razi - grafika. Wygląda jak z Olbiviona i do pięt nie dorasta naszemu Wieśkowi. Mam cichą nadzieję, że na PC będzie dużo lepsza. Powinni poprawić jakość tekstur i oświetlenie.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Pre order kolekcjonerki (o ile taka będzie) murowany. Jeden z tytułów koło Wiedźmina 2 i BF'a 3 obowiązkowy. Będzie epickie granie

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To jest must have. Chciałbym tylko, żeby Skyrim zaoferował nam tryb kooperacyjny. Pomyślcie sobie - taka epicka przygoda na dwóch graczy ;)

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ciekaw jestem tych walk ze smokami, skoro maja być tak różnorodne :) Dobrych rpg-ów nigdy zbyt wiele :D

9. biggum

biggum Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja ciekawy jestem co oznacza że świat będzie losowo generowany? Cała mapa będzie wyglądała inaczej podczas każdej gry, miasta będą gdzie indziej. Trochę mi się to nie podoba. Właśnie w ramach odświeżenia zainstalowałem sobie Morrowinda na Pececie i po prostu łaże i przypominam sobie dawne kąty. Nie wyobrażam sobie by Balmora, czy Vivek nagle znalazły się jakimś cudem na północy wyspy, a Dagoth-ur zagnieździł się na wodzie koło Gnisis. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie

Pozdrawiam

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Fajnie by było jakby miasta pozostały w normalnych lokacjach, a inne lokacje, jak lasy byłyby generowane losowo. Sprawiło by to że za każdym razem byśmy musieli szukać np. amuletu jakiegoś do questa :p Ale to nie Minecraft hehe

Wczytywanie...

Poleć forum