Nowe The Elders Scrolls nagrodą za cierpliwość graczy?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

yaqub

Banned
Użytkownik
Temat nowej odsłony The Elder Scrolls spędza sen z powiek fanom RPG. Kilka słów na ten temat powiedział Todd Howard.



Rozmowę z Howardem przeprowadził serwis Voodoo Extreme, na sakramentalne pytanie o to, kiedy pojawi się nowa odsłona serii The Elder Scrolls, Howard powiedział krótko:

Chciałbym odpowiedzieć, kiedy pojawi się nowe The Elder Scrolls, ale nie mogę. Kochamy tę markę, jest bliska naszym sercom. W Obliviona gram do dzisiaj i nadal świetnie się przy nim bawię. Mam nadzieję, że pewnego dnia pojawi się nowa część.
Dodał, że odstępy między kolejnymi częściami bywają bardzo duże (przykład StarCrafta sam ciśnie się na usta). Dziękuje fanom za cierpliwość i dodaje, że ma nadzieję, iż otrzymają za nią stosowną zapłatę (czytaj nową odsłonę serii). Ostatnie pytanie jakie padło w jego kierunku dotyczyło tego, czy są jakieś plany dotyczące ogłoszenia The Elder Scrolls i tu Howard powiedział, że mają wstępny termin, ale nie wolno mu o nim mówić, bo to wszystko na razie palcem na wodzie pisane.

Może i na wodzie, ale jakaś nadzieja jest. Może na Gamescom 2010?

gamezilla.pl
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Jestem wielkim fanem tej serii, tak samo jak autor wypowiedzi, gram w Oblivion z zamiłowaniem (przeszedłem go już 3 razy). Czekam z niecierpliwością na kolejną odsłonę tego świetnego RPG.:rolleyes:
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
No ja też niesamowicie czekam na nowe Elder scrolls, ale obawiam sie że przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Trzeba będzie zadowolić się Two Worlds 2, Gothic 4 i Fable 3.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie chcą tego zdradzić to myślę że może to dość długo potrwać.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No Obek mi przypadł do gustu :D
Czekam na kolejną część :D
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Nie cierpię tej serii! Zawsze jakoś mnie odrzucała, fabuła jest dla mnie nie za ciekawa, jeszcze ten widok z pierwszej osoby, o ile do Fallouta 3 pasuje, to przy walce wręcz nie zdaje egzaminu, a widok z 3 osoby jest koszmarny ze względu na kiepskiej jakości animacje...
 

Magi

Użytkownik
Użytkownik
Nie cierpię tej serii! Zawsze jakoś mnie odrzucała, fabuła jest dla mnie nie za ciekawa, jeszcze ten widok z pierwszej osoby, o ile do Fallouta 3 pasuje, to przy walce wręcz nie zdaje egzaminu, a widok z 3 osoby jest koszmarny ze względu na kiepskiej jakości animacje...
kiedyś miałem podobne odczucia ale raz choroba "zmusiła" mnie niejako do lepszego poznania obliviona i o dziwo bardzo mi się spodobał :) chodzi mi o wersje na pc więc nowa seria pewno także mnie wciągnie :p

swoją drogą ukazał się oblivion z dodatkami po polsku na x'a?
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Nie cierpię tej serii! Zawsze jakoś mnie odrzucała, fabuła jest dla mnie nie za ciekawa, jeszcze ten widok z pierwszej osoby, o ile do Fallouta 3 pasuje, to przy walce wręcz nie zdaje egzaminu, a widok z 3 osoby jest koszmarny ze względu na kiepskiej jakości animacje...
Można przełączyć na TPP :eek:



swoją drogą ukazał się oblivion z dodatkami po polsku na x'a?
Tylko po angielsku.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
O takie informacje mi chodziło, ta seria miażdży wszystkie inne cRpg. :)
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Kolega 2 dni temu, zalał mi płyte z Oblivionem...


Żeby wyszedł jeszcze na x360 :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom