1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe ustawienia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zyzaq, Październik 1, 2012.

1. zyzaq

zyzaq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk/Wwa
    Witam

Od pewnego czasu mam problemy z wypaleniem nowych gier .... borderland 2 , fifa 13
    Na starych grach weryfikacja przez abgx360 jest kompletna .... calość na zielono ( sprawdzałem dziś)

Jeszcze udało mi się MaxPayne3 wypalić a teraz coś nie gra .....

Mam wszytko co potrzeba .... nagrywarke z LT MAXem
    iHAS crossflash'owany z 124 na 524, płyty verbatime (nie z chin) ...
    jeśli chodzi o ustawienia to mam dokładnie takie jak w poradniku pod LT3.0

tylko teraz przy sprawdzeniu abgx360 wywala mi błędy (na zdjęciu) podobno tylko wskazuje na błąd "online" .....a potem wypalam płytę IMGBURNem
    Płyta się wypala i zaczyna sie weryfikacja która się przerywa błedem .....

Gra działa +/- ale nie da się jej zainstalować ... komunikat bład odczytu .

http://s1357.photobucket.com/albums/q746/zyzaq/?action=view&current=abgx_zps60148427.jpg

Perform OPC Before Write ma być włączone czy nie ? ... widziałem obie opcje.

czy są jakieś nowe ustawienia dla ImgBurn ?

jakieś propozycje ?

proszę o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum