1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe wideo z Speed Elixir

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pierwsza zapowiedź Speed Elixir spotkała się z dosyć dużym i pozytywnym odzewem graczy. Co prawda nie zobaczyliśmy wiele, jednak obietnice twórców i bardzo ładny model samochodu dawały nadzieję na dobrą produkcję. Co jeszcze deweloperzy mają do pokazania?

Otwarty świat, mnóstwo samochodów, cykl dnia i nocy, 18 różnych trybów rozgrywki, gra sieciowa i świetna grafika. Tak twórcy Speed Elixir opisują swoją produkcję, która ma trafić do nas pod koniec tego roku.

Oprócz dosyć słabych tekstur drzew całość wygląda wyśmienicie. Oprócz tego poniżej znajdziecie krótki zwiastun, który pokazuje jak będzie wyglądać jazda w trybie zręcznościowym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wygląda to jak GTA SA + podmienione auto z innej gry :p

4. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Hmmm mam wrażenie że wszystko przyspiesza i zwalnia. Brak płynności otoczenia. Model auta pozostawia wiele do życzenia. W zasadzie grafika dla mnie nie jest super ważna byle nie krwawiły oczy. W momencie postoju samochodu jak się chwalą spadającymi liśćmi oczy krwawią. :/ mam wrażenie że samochód jest za mały w stosunku do otoczenia. Dziwna produkcja. Nawet nie mam ochoty o nie słyszeć. Ps. speed elixir? Kto ku** wymyślił taka nazwę?! Brzmi jak indyk. A wyglada jak gra Flash na przeglądarkę...

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

5. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    słabo... bardzo słabo...

6. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Przypomniało mi się. Marna próba skopiowania NFS World.

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

Wczytywanie...

Poleć forum