Nowe wyzwanie w Watch Dogs 2; Ubisoft zachęca do zabawy zwiastunem

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Pora znów napisać o Watch Dogs 2. Tym razem nie w kontekście pomyłki Microsoftu na korzyść graczy, którzy kilka dni temu za darmo pobawili się przy pełnej wersji gry. Chodzi o to, że DedSec znów wzywa hakerów do akcji.

Charlie Sheen w premierowym zwiastunie Watch Dogs 2 We wtorek nastąpiła premiera Watch Dogs 2. W związku z tym Ubisoftowi pozostał dołożyć ostatni element do marketingowej...
Hakerska organizacja DedSec wzywa graczy do wzięcia udziału w drugim wyzwaniu T-Bone'a. Tym razem naszym zadaniem po zalogowaniu się do serwerów Watch Dogs 2 jest rozjechanie 15 członków gangu. To zadanie mamy wykonać kierując specjalną furgonetką serwującą meksykańskie żarcie. Jako nagrodę DedSec przygotowało 30 tysięcy kredytów, do wykorzystania w grze.

Wyzwania można podjąć się tylko do 1 stycznia. W ubiegłym tygodniu T-Bone wyznaczył zadania, w trakcie którego gracze musieli ratować się ucieczką. Ubisoft zapewni nam jeszcze 2 specjalne wyzwania w ramach T-Bone Chaos Event, które zostaną ujawnione w kolejnych tygodniach.


 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fajnie że coś z tą grą robią, widać że ciągle się coś dzieje, ale co z tego jeżeli gra moim zdaniem jest okropna... ciągle robimy to samo, NAJGORSZY model jazdy w grach jaki widziałem (jeszcze taki sam miał Saints Row 2) który uniemożliwia mi przyjemną grę... nie wiem czy takie inicjatywy jak ta cokolwiek zmieniają dla mnie i dla innych ludzi z takim samym zdaniem jak ja :)
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
Podpisuje się pod kolega wyżej.
Model jazdy w tej grze to jakiś żart ^^ myślałem że może w to zagram i oglądałem gameplay żeby się zachęcić i nagle moment kiedy ktoś wsiada do auta i zażenowania łamane na śmiech :D.

Tak się czuje jak widzę ten model jazdy ->
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja przeszedłem 1. cześć. Na 2. się napalilem i kupiłem. Pograłem 2h i teraz płyta ma innego właściciela. Nam XO od sierpnia. To jest najgorsza gra w jaką do tej pory grałem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja przeszedłem 1. cześć. Na 2. się napalilem i kupiłem. Pograłem 2h i teraz płyta ma innego właściciela. Nam XO od sierpnia. To jest najgorsza gra w jaką do tej pory grałem.
Mi też ta gra nie przypadła do gustu, odpaliłam ją 2x i dalej się zastanawiam czy się przełamać na nią czy szukać jej nowego właściciela :D
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi też ta gra nie przypadła do gustu, odpaliłam ją 2x i dalej się zastanawiam czy się przełamać na nią czy szukać jej nowego właściciela :D
Ja nie dam rady, nie podoba mi się na maksa, wiem że są ludzie którzy chcą ograć więc po prostu ją sprzedam i ktoś inny się ucieszy.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja przeszedłem i sprzedaje taraz za 100zł akurat ze steelbokiem niech ktoś ma :D
 

Do góry Bottom