1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe zasady działu GRY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rowerser, Grudzień 28, 2009.

1. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Witam, z kilkoma modami doszliśmy do wniosku, że dział GRY potrzebuję nowych zasad. Robi się tam z dnia na dzień większy syf, tematy z pomocą są w dziale gry, zamiast w pomocy. W dziale gry, w temacie w grą często jest 11 stron spamu, z czego 5 postów dotyczących opinie o danej grze.

Proponujemy nowe zasady :

1. Zakaz tematów "gra - przed premierą" - są tam zazwyczaj posty typu "fajnie, nie mogę się doczekać, też na to czekam", co to wnosi do wartośći merytorycznej forum ?
    2. Zakaz postów, w dziale gry, typu, "pójdzie na ixtreme, zakaz pytań do działania gry", od tego jest dział POMOC.

I najważniejsze to rygorystyczne przestrzeganie tych zasad przez modów.

Wg. mnie przydałby się jeszcze jeden mod specjalnie do działu gry, polecam usera BloodD, ostatnio dużo mi pomógł w dziale gry. Przez ostatnie dwa, trzy dni podsyła mi linki z tematami do kosza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    3) Nagradzamy warnami bez uprzedzenia za każdy post który będzie odbiegał od tematu!!
    4) Zamykamy tematy o aktualnosciach

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Morda tam koniu .

Szpajka nie ma to szpamujemy .

Ja zawsze wywalam takie tematy,od samego początku walczę o taki offtopowy dział w dziale gry gdzie posty nie będą naliczane i będzie samowolka.

Co do tematów w aktualnościach-temat o GH/RB jest ciekawy,nie ma wypowiedzi 'fajnie' 'no' itp itd,tylko dyskusja,dlatego będę go osobiście moderował. :)

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Miedziany albo wszystkie tematy albo żaden.

6. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co do działu gry zgadzam się w 100% a co do mojego działu aktualności proponuję zakaz postów od jakiejś liczby regulaminowych postów tak jak w dziale dla świeżaków tylko z większą liczbą

sloniu co do 4 pkt jest on stale praktykwoany zapraszam do aktualności

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Tamtego osobiscie bede nadzorowal,bo ciekawa dyskusja,nikt do tej pory nie poruszyl tego tematu,a nie widze tam postow spamerskich.Albo przeniose go do OT i tam bedziemy kontynuowac

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co do działu dla świeżynek naszych to proponuję zamykać temat i nagradzać warnem tematy, które już były a zawierają odpowiedź. Bo widzę, że dużo modów odpowiada na te pytania zamiast warna dać i pokazać temat...

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    @up - Bo podobno mamy dawać mniej warnów i do tego dążymy. A widzę że wy chcecie kontynuować apokalipsę. Ja kasuję temat i piszę na PW że to słowne ostrzeżenie.

Wczytywanie...

Poleć forum