1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowe zdjęcie Call of Duty: Ghosts zawiera koordynaty GPS i wskazuje na wolfram i...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Maj 19, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Nowe zdjęcie z Call of Duty: Ghosts zawiera kilka zestawów liczb. Pierwszy to koordynaty 10.480891 -66.903698, które wskazują miasto Caracas w Wenezueli. Drugi numer to 183.84 i w tym momencie zaczyna robić się naprawdę ciekawie. 183.84 to masa atomowa wolframu, który jest używany do produkcji rdzeni podkalibrowych pocisków przeciwpancernych oraz kompozytowych pocisków pełnokalibrowych oraz w eksperymentach z satelitami. To jednak nie wszystkie powiązania z Wenezuelą...

W tym roku zmarł były prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który chorował specyficzną odmianę raka. Chorobę tę jak się okazuje może wywoływać kontakt z wolframem. Niektóre teorie spiskowe podają, że Chavez mógł mieć wstrzyknięte komórki rakowe przez agentów CIA. I tutaj możemy już do woli snuć wodze fantazji i domysłów... Czy tytułowe "Duchy" będą mieć coś z tym wspólnego? Jak myślicie?

Źródło: Nowe zdjęcie Call of Duty: Ghosts zawiera koordynaty GPS i wskazuje na wolfram i... Hugo Chaveza? - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Korci, wkomcu cos iinego od mw.czy bo

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Chętnie sie dowiem co tam wykombinowali w tym nowym Call of Duty. Tym razem mam nadzieje na ewolucje :)

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    to samo scierwo i ta sama metoda podkręcania hype co w poprzednich zgonach

1 osoba to lubi.
  6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ale się ludzie doszukują ...

7. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Bardzo ciekawe, czyżby w kompani było ziarno prawdy o śmierci prezydenta Wenezueli ?????

8. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    na pewno żadnej prawdy nie będzie, jeśli tak to zmieniona. Mnie natomiast wydaję się ze będzie tylko nawiązanie czy tam cos w tym stylu

9. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    O to mi chodziło.

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Po spokojnym przyswojeniu newsa stwierdzam, że takie teorie spiskowe są bardzo ciekawe. Zdecydowanie dobry materiał na kilka misji. Ale tak sobie myślę, logo Call of Duty, styl robionych gier pod tym szyldem całkowicie rozjeżdża się z moją wizją takiej misji. Obecnie panuje przesyt wielkimi ************mi, atomówkami, rozróbami, pora na coś spokojnego, stonowanego, trochę skradania, trochę taktyki. We mnie więcej emocji budzi skradanie, ze świadomością, że jeden fałszywy ruch i mogę zginąć, zawalić powierzoną misję, niż to, że wszędzie wybuchają zbiorniki z paliwem a ja na full auto cisnę przez wioskę.

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    @MrDraiger W sumie to w każdym CoDzie była misja/misje w których musiałeś się skradać, ale rację trzeba przyznać. Zdecydowanie za mało takich misji.

13. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    W mohu z 2010 misje nocne najbardziej mi pasowaly. Takie prucie przed siebie jak w codzie jest bez sensu

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

14. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Ja tam w grach tego typu lubię najbardziej misje w których uczestniczą największe armie. Takie starcia jak na 2WŚ. W nowych codach corza mnie tego. Skradanki to także świetny rodzaj rozgrywki lecz jego nie powinno być dużo bo nudą powiewa...

15. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ja mam nadzieje że następna generacje przyniesie nową generacje Call of Duty bo od MW2 to jest masakra.. mogli by wrócić do WWII albo coś innego po prostu wymyślić byle nie w "przyszłości"

16. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Boją się zrobić gierki z okresu 2WŚ bo teraz dominuje współczesna wojna. Jak by wypaliło to potem wszystkie firmy by za tym poszły. Ale ktoś musi zrobić ten pierwszy krok ...

17. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli to będzie powiązane z tym wydarzeniem o którym mowa w newsie to może w końcu ten CoD będzie wart zagrania.

Wczytywanie...

Poleć forum