1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nówka zachowana sztuka Xenon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sergio19-90, Czerwiec 25, 2013.

1. sergio19-90

sergio19-90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,ostatnio u ciotki znalazłem xxbox 360 wersje Xenon data produkcji 2006.06 chyba nawet jest to pierwszy z pierwszych wypustów ,chodził on ok jednego miesiąca i potem został schowany do dnia dzisiejszego oczywiście sprawny,teraz czy warto od razu o nią zadbać i dać wiatraki na 12v ? by nie złapał gorącej temperatury bo podobno od niej te kuli pękają i powstaje rood , poprawić chłodzenie i czy pochodzi jeszcze troche ? bo będe musiał kupić zasilacz 203w i nie wiem czy warto

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Xenon najbardziej awaryjna wersja 360, powiem tak jak ma paść to padnie, możesz kombinować przeciągać jego żywot, mam znajomego który już z 2 razy złapał RROD nie ważne ze miał 2 wiatraki, regularnie wymienianą pastę. Czyli nic nie poradzisz ale pograć możesz ;)

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najlepiej sie go pozbadz i kup jaspera lub slima, bo predzej czy pozniej sie na nim przejedziesz.
    Pisane z telefonu .

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    spytaj w jakimś muzeum, może odkupią :D
    a tak na serio to nie opłaca się w nią inwestować bo jest to najbardziej awaryjny model i jego żywot na pewno dobiegnie końca. Z drugiej strony bez kompletnego okablowania konsola warta ok. 150,- - 200,- więc sam pomyśl.
    Jeśli zdecydujesz się ją zatrzymać to nie wkładaj w nią żadnego dodatkowego pieniądza oprócz kupna zasilacza.
    Rozkręć i uszczelnij tunel.
    Nic więcej nie jestem w stanie poradzić.

Wczytywanie...

Poleć forum