1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowoczesne technologie na nowym materiale z Call of Duty: Advanced Warfare

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Studio Sledgehammer Games od pierwszych informacji o Call of Duty: Advanced Warfare podkreśla, że najważniejszym elementem tej produkcji będą „technologie jutra”. Na potwierdzenie tych słów pojawił się nowy materiał wideo, na którym twórcy opowiadają o nowych zabawkach.

Specjalne granaty umożliwiające patrzenie przez mury, tarcza przemieszczająca się z żołnierzami, mocne lasery, znikanie, wysoki skok, nadzwyczajna siła, wspinanie się po ścianach, efekt overdrive – znamy już wiele innowacyjnych umiejętności oraz zabawek, które pojawiają się w Call of Duty: Advanced Warfare i muszę przyznać, że dzięki nadchodzącym zmianom nowa odsłona Call of Duty zapowiada się naprawdę ciekawie.

Przedstawiciele Sledgehammer Games kolejny raz zapewniają, że nowe Call of Duty zrewolucjonizuje nasze postrzeganie serii bardziej niż kiedykolwiek.

Gra zadebiutuje na rynku 4 listopada.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Myślicie, że coś z tego będzie? Czy może znów ten sam sh!t jak każdego roku?

1 osoba to lubi.
  4. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wagrowiec
    Jeden shit już jest co roku seria BF i testujemy ją sezon w sezon to jest dopracowane zawsze na 110% może kiedyś EA się nauczy jak robić porządne gry

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wg mnie jest iskierka nadziei, że będzie coś ciekawego.. Ale żeby nie zapeszyć nie podkładam w to na daną chwilę dużo nadziei - by po prostu się nie rozczarować.

Chociaż trzymam kciuki :) że być może tym razem Acti wypuści coś fajnego :)

6. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nie wiem czy wypali czy nie ale dla mnie to obowiązkowy tytuł i jak widać z gameplay poszli w przyszłość co bardzo mi się podoba. Połączenie crysisa i filmu pt. Elizjum który według mnie wygląda podobnie do gry to wg. mnie fajne rozwiązanie oby multi było grywalniejsze od ghosts które nie przypadło mi do gustu.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jak zawsze wielki pitu pitu a na koniec i tak kaszana do której seria cod zdążyła już przyzwyczaić, tu będzie podobnie, na dodatek nie maja widać już pomysłu na te grę, widzieli jaki wielki sukces sprzedażowy miał titanfal i chcą zrębic bardzo podobna grę, co moim zdaniem odbije się im czkawką

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    CoD: Advanced Warfare zaczął powstawać rok przed tym jak Respawn pokazało pierwszy gameplay na E3 - Taki tam szczególik ;)

1 osoba to lubi.
  9. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Nie przejmuj się wiele osób krytykuje a nie ma pojęcia na dany temat. Co do tematu, mam nadzieje że w końcu CoD będzie Codem, a wtedy nie będzie miał konkurencji jak dawniej :).

10. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Mi chodzi o to ze źle robią robiąc taka futurystyczna grę, nie mogli by zrobić Coda osadzonego w realiach bez tych wymyślnych laserów i skakania jak byśmy byli na księżycu to nie przejdzie, ta seria umiera a ta cześć będzie gwoździem do trumny, choć chciał bym by było inaczej

11. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cod nie umiera, bo sprzedaje sie swietnie. Za rok zapowiedza BO3 i ludzie z nowu beda czekac. Taki urok gier wydawanych co rok. Radzko w takich przypadkach dostaje sie calkowicie nowa gre (fify,cody,bf)

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak jest się baranem to co roku się kupuje dodatek do gry .
    Po za tym nie koniecznie ilość sprzedanych odpowiada za jakość produktu.

Osobiście już dawno pochowałem ta serie ale tej części jak na razie się przyglądam , tylko momentami się zastanawiam czy warto .

13. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Widzisz jeden lubi futurystyczną grę a drugi czasy teraźniejsze i przeszłe, dla mnie najważniejsze jest by gra została dobrze wykonana. W 2015r. ma być część CoD-WaW 2, a w 2016r. od Infinity War dostaniemy pewnie teraźniejszość, więc można przypuszczać że każdy znajdzie coś dla siebie.

14. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jesienny sezon kotletowy :) wyjdzie udziwnione COD, dodatek zwany grą BF Hardline, oby FIFA i PES było lepsze od tych poprzednich. Mimo wszystko COD z roku na rok sprzedaje się coraz lepiej więc jak widać kilku kilkuset mniej zadowolonych graczy to pikuś:)

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tak w ogóle ciekawostka: Infinity Ward szykuje nam Modern Warfare Collection na XO/PS4 (Dla myślących inaczej, remasterują wszystkie odsłony Modern Warfare). Oczywiście bajery w postaci ulepszonego oświetlenia, podbitych tekstur, 1080p@60 FPS na obu konsolach i inne graficzne aspekty obowiązkowe ;) Oczywiście wszystkie dodatki jakie były to trylogii Modern Warfare znajdą się na płycie :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum