1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowości za Fifa 17

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez Puco1994, Wrzesień 19, 2016.

1. Puco1994

Puco1994 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Na wymianę posiadam nowości takie jak :

Hitman 2016
    The Division
    Forza Horizon 3
    Black OPS 3
    Mad max
    Just Cause 2
    Overwatch

Poszukuje w zamian Fify 17 lecz rozważe każda propozycje.

Posiadam jeszcze wiele innych tytułów. W grę Wchodzi gra w tle lub domowa konsola. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. hidnb

hidnb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Proszę o zbanowanie tego użytkownika, OSZUST!! dogadaliśmy się o zamiane kont, wystawił mnie, wyslałem mu dane, a on od 3 dni nie odpisuje. Nie pozdrawiam!

rufercik lubi to.
  4. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Zgadzam sie z uzytkownikiem wyzej to oszust, dodatkowo raz widzialem jak mial inny gamertag. Ze mna takze pisal poposil o dane wyslalem i nawet nie wazyl sie odpisac. Od 3 dni probuje sie kontaktowac zero oddzewu, swoich danych oczywiscie nie wyslal ale chcial miec je 1wszy.Dane pozmienialem jeszcze nie sprawdzalem ale zapewne kiedy sie tlumaczyl ze byl u dziewczyny ustawil moje konto na domowe i jestem stratny. Az sie dziwie, ze dalem sie tak wyobic mam znacznie wiecej postow za soba oraz uzytkownikow z wymian, poza tym po wejsciu na gamertag gosc wogole nie ma gier o ktorych wspomina wystarczy spojrzec na liste.

5. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zaloguj sie przez stronę na swoje konto i usuń wszystkie zaufane urządzenia.Wtedy usunie mu konto domowe i juz nie zagra.Do mnie pisał tez ale go olalem bo od,niedawna jest na forum

rufercik lubi to.
  6. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    dzieki akurat o tej opcji nie wiedzialem przydatne jak tylko spr. czy wziol mi domowke to usune mu ja. Wiesz ja tez zaczynalem trade z 2postami jednak oferowalem gry jako 1wszy tzn. dane do kont wiedzialem ze pierw musze zyskac zaufanie uzytkownikow, no ale coz scamy nadal istnieja. Dokonywalem wymiany niby za forze horizon 3 chyba ze mi demo oferowal waznosc wymiany wygasla w momencie podania mojego konta. Dziwie sie administracji, ze nic z tym nie robi. Defacto nikt nie zostal jakos bardzo okradziony jednak to podlega pod ban. A gdyby tak ktos sie nie znal i gosc poprosil o email i pozniej kod? w moment mialby po koncie a cholernie ciezko odzyskac chodz jest szansa. Wiem bo na forum zagranicznym raz mi juz skradziono konto w podany sposob. Bylem glupi gosc zalogowal sie przez www a nie konsole poprosil o moj nr. tel a pozniej kod po czym zaczol zmieniac dane nie mialem juz zadnych praw do konta a microsoft mnie olal. Kupione na allegro. Nie znalem danych osobowych i tu tkwil problem tak to bymbodzyskal. Mniejsza z mojej strony po temacie co dalej z tym admin zrobi jego sprawa.

Wczytywanie...

Poleć forum