1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowsze gry nie działają

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcinek99097, Lipiec 8, 2012.

1. marcinek99097

marcinek99097 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam po raz pierwszy mam do czynienia z Xboxem i mam pewien problem dziś nagrałem grę Star Wars dla kinecta i wyskoczył błąd coś o aktualizacji, nie łącze się z LIVE , konsola wiem ze jest z 2006 bez dysku przerobiona z tego co wyczytałem to jest tam LT 2.0 tzn sprawdziłem.
    Dodam że gry typu GTA 4 itd działają piraty które dostałem razem z konsolą orginalna gra jakaś adventures działa na kinect a dziś pobrałem te stars wars i nie pyka..

Wczytywanie...

Poleć forum