Nowy administrator na forum

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Od dziś krychu (dawniej rostu) został drugim administratorem xboxforum.pl. Po odejściu spike200 dodatkowa para rąk się przyda do zarządzania forum.
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
To spoko,dobrze że się forum rozwija
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
spajk odszedł? I nowi ludzie są których nie znamy? Troche dziwne dla mnie.

Uważam że nie doceniasz ludzi którzy są długo na forum i są tu prawie od początku. Dajesz nam obcego koleżke (bez obrazy), którego nawet nie znamy. Miał nick rostu, był tu 2-3 razy i koniec... Jeszcze ktoś kasuje te posty i mi 200 zniknęło... po raz 2, co się robi wkurzające.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
spajk odszedł? I nowi ludzie są których nie znamy? Troche dziwne dla mnie.
Sam odeszedł, powodem jest brak czasu.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Ale dlaczego to nie może być ktoś, kto jest już długo na forum i wszyscy go znają?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Może ma kilkanaście postów, może był tu 2-3 razy, ale skąd wiedzieć że będzie zły? Trzeba zobaczyć i dopiero coś o nim mówić. Spike200 według mnie był dobrym administratorem, ale on też nie musi być zły.

EDIT: Na chatboxie napisał, że oglądał forum i działy jeszcze przed tym gdy został administratorem.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Dziwne to, i to bardzo... wzieles goscia aby byl administratorem forum, ktory byl moze 2-3 razy na forum i napisal tylko pare postow na forum? Jest tu tyle osób ktorzy naprawde siedza na forum od rana do wieczora i próbują cos zrobic dobrego (mowa tu o modach oczywiscie) a ty bierzesz jakiegos typka ktory nie ma zadnego zaufania wśród uzytkownikow na admistratora?! Jednym słowem poleciales po bandzie i to ostro.... Zobacz ilu masz wspaniałych modow ktorzy zrobili 50x wiecej niz ten twoj krychu. WSTYDZ SIE!
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Nie zgadzam się z Twoim postem PatrixOK. Ty uważasz, że administrator wybrałby byle kogo na takie ważne stanowisko? Poczekasz. Zobaczysz, a nie od razu pisać takie posty. Nie masz pewności, że będzie zły.
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Nikomu nie przyszło do głowy, że to może być jakiś przyjaciel brattanka, do którego ma zaufanie?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Nikomu nie przyszło do głowy, że to może być jakiś przyjaciel brattanka, do którego ma zaufanie?

trafiłeś ;)!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jestem ciekawy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że nowy admin będzie tak blisko "ludu" jak spike ;)
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
tez nie lubie czegos takiego jak administrator zatrudnia swojego kolege ktory z tym forum mial jak dotad niewiele styczności kosztem chłpoaków ,ktorzy wlozyli duzo czasu i poswiecenia dla tego forum, czemu nie awansowal zaden moderator?
no nie mnie to oceniac ,oby tylko dobrze rozporządzał forum :)
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
OOO to i tu zaczyna się wielkie olaboga. Bratanek to profesjonalista. Wie co robi. Moderatorania zmienia się raz na kilka miechów więc nie ma co się do nich przywiązywać. Życzę powodzenia! Rostu to świetny wybór!
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Może nowy admin coś napisze o sobie tutaj, co zamierza i jakie ma w tym doświadczenie.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Oj nie przeżywajcie :). Każdy z nas jest takim małym "adminem" bo bez nas forum by nie istniało. Dla czego niektórym się nie podoba że to jego przyjaciel? Ma oddać władzę absolutną człowiekowi poznanemu na czacie u dołu forum? To nie mówi wszystkiego o człowieku, a jeżeli komuś ufasz to nie ma problemu.
 

mati007

Użytkownik
Użytkownik
Do #sloniu

Widać że kogoś ambicja ponosi.
To że wypełniasz dobrze pracę moda nie oznacza że będziesz dobrym administratorem.
Brattanek musiał wziąć pod uwagę dobro forum od strony technicznej.
Administrator musi dobrze znać środowisko vB i być bardzo dobrze zorientowany w temacie baz php.

PS: Z Ciebie ma być dobry administrator skoro piszesz takie posty na forum ogólnym?
Jako załogant tego forum powinieneś zaakceptować decyzje admina, a skoro masz zastrzeżenia to takie sprawy załatwia się na gg lub PW.
 

krychu

Aka Rostu
V.I.P
XBOX MANIAK
Game Master
Temat zamykam gdyż była to tylko informacja dla użytkowników, weszła zbędna dyskusja na mój temat i temat dobierania administracji.

A z czasem okaże się jaki jestem i czy jestem dobrym administratorem.

Gdyby ktoś miał pytania odnośnie mojej osoby zapraszam na pw.

pozdrawiam.
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
Ja może się jeszcze podepne... Gratuluje Krychu nowej pozycji :)

Panowie nie osądzajcie coś tam wilka po skórze czy jakoś tak... Pozwolę sobie zacytować Krychu/aka Rostu "Forum teraz powoli będzie przeżywać małą rewolucję więc... " (pamiętam do dzisiaj jak to napisał :) )

Powodzenia! ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom