1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy administrator na forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brattanek, Lipiec 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Od dziś krychu (dawniej rostu) został drugim administratorem xboxforum.pl. Po odejściu spike200 dodatkowa para rąk się przyda do zarządzania forum.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To spoko,dobrze że się forum rozwija

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    spajk odszedł? I nowi ludzie są których nie znamy? Troche dziwne dla mnie.

Uważam że nie doceniasz ludzi którzy są długo na forum i są tu prawie od początku. Dajesz nam obcego koleżke (bez obrazy), którego nawet nie znamy. Miał nick rostu, był tu 2-3 razy i koniec... Jeszcze ktoś kasuje te posty i mi 200 zniknęło... po raz 2, co się robi wkurzające.

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Sam odeszedł, powodem jest brak czasu.

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale dlaczego to nie może być ktoś, kto jest już długo na forum i wszyscy go znają?

7. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może ma kilkanaście postów, może był tu 2-3 razy, ale skąd wiedzieć że będzie zły? Trzeba zobaczyć i dopiero coś o nim mówić. Spike200 według mnie był dobrym administratorem, ale on też nie musi być zły.

EDIT: Na chatboxie napisał, że oglądał forum i działy jeszcze przed tym gdy został administratorem.

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziwne to, i to bardzo... wzieles goscia aby byl administratorem forum, ktory byl moze 2-3 razy na forum i napisal tylko pare postow na forum? Jest tu tyle osób ktorzy naprawde siedza na forum od rana do wieczora i próbują cos zrobic dobrego (mowa tu o modach oczywiscie) a ty bierzesz jakiegos typka ktory nie ma zadnego zaufania wśród uzytkownikow na admistratora?! Jednym słowem poleciales po bandzie i to ostro.... Zobacz ilu masz wspaniałych modow ktorzy zrobili 50x wiecej niz ten twoj krychu. WSTYDZ SIE!

9. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie zgadzam się z Twoim postem PatrixOK. Ty uważasz, że administrator wybrałby byle kogo na takie ważne stanowisko? Poczekasz. Zobaczysz, a nie od razu pisać takie posty. Nie masz pewności, że będzie zły.

10. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Nikomu nie przyszło do głowy, że to może być jakiś przyjaciel brattanka, do którego ma zaufanie?

11. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

trafiłeś ;)!

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jestem ciekawy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że nowy admin będzie tak blisko "ludu" jak spike ;)

13. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    tez nie lubie czegos takiego jak administrator zatrudnia swojego kolege ktory z tym forum mial jak dotad niewiele styczności kosztem chłpoaków ,ktorzy wlozyli duzo czasu i poswiecenia dla tego forum, czemu nie awansowal zaden moderator?
    no nie mnie to oceniac ,oby tylko dobrze rozporządzał forum :)

14. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    OOO to i tu zaczyna się wielkie olaboga. Bratanek to profesjonalista. Wie co robi. Moderatorania zmienia się raz na kilka miechów więc nie ma co się do nich przywiązywać. Życzę powodzenia! Rostu to świetny wybór!

15. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Może nowy admin coś napisze o sobie tutaj, co zamierza i jakie ma w tym doświadczenie.

16. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oj nie przeżywajcie :). Każdy z nas jest takim małym "adminem" bo bez nas forum by nie istniało. Dla czego niektórym się nie podoba że to jego przyjaciel? Ma oddać władzę absolutną człowiekowi poznanemu na czacie u dołu forum? To nie mówi wszystkiego o człowieku, a jeżeli komuś ufasz to nie ma problemu.

1 osoba to lubi.
  17. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    Do #sloniu

Widać że kogoś ambicja ponosi.
    To że wypełniasz dobrze pracę moda nie oznacza że będziesz dobrym administratorem.
    Brattanek musiał wziąć pod uwagę dobro forum od strony technicznej.
    Administrator musi dobrze znać środowisko vB i być bardzo dobrze zorientowany w temacie baz php.

PS: Z Ciebie ma być dobry administrator skoro piszesz takie posty na forum ogólnym?
    Jako załogant tego forum powinieneś zaakceptować decyzje admina, a skoro masz zastrzeżenia to takie sprawy załatwia się na gg lub PW.

18. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Temat zamykam gdyż była to tylko informacja dla użytkowników, weszła zbędna dyskusja na mój temat i temat dobierania administracji.

A z czasem okaże się jaki jestem i czy jestem dobrym administratorem.

Gdyby ktoś miał pytania odnośnie mojej osoby zapraszam na pw.

pozdrawiam.

19. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja może się jeszcze podepne... Gratuluje Krychu nowej pozycji :)

Panowie nie osądzajcie coś tam wilka po skórze czy jakoś tak... Pozwolę sobie zacytować Krychu/aka Rostu "Forum teraz powoli będzie przeżywać małą rewolucję więc... " (pamiętam do dzisiaj jak to napisał :) )

Powodzenia! ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum