Nowy assassins creed - aktualizacja dashboard'u

komaros

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie chce sobie kupić nowego assassina po premierze ( Już się nie mogę doczekać ;p). Mam ixtreme 1.53 czy cos takiego nie wiem dokładnie. Kiedy włączę assassina to poprosi o aktualizację dashboardu ? I wtedy będę mogł nadal grać w stare gry??
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie chce sobie kupić nowego assassina po premierze ( Już się nie mogę doczekać ;p). Mam ixtreme 1.53 czy cos takiego nie wiem dokładnie. Kiedy włączę assassina to poprosi o aktualizację dashboardu ? I wtedy będę mogł nadal grać w stare gry??
Po co maasz ixtreme 1.51 i chcesz kupić ?

Tak , jak masz dash 9199 kub starszy , to poprosi o aktułalizacjię , i jak masz napęd Samsung lub Benq , to normlanie ci się włonczy na tym dashu od kinecta (ponieważ , te napędy nie obsługują AP 2.5), a jeżeli masz napęd Liteon itp. , to
ci się pokaże "błąd odczytu "czy jakoś tak;) , no i odrazu ci oflaguję konsolkę ,i później wystarczy że na 1 sek podłonczysz się do neta i BAN.
I tak dla ścisłości , jak chcesz grać na orginałach , to weź powródź do org. frimware(oczywiście jak nie masz zbanowany , bo to już nie warto wracać) , no i grać przez neta i w ogrinalne gierki.

To Pozdro i mam nadzieję , że pomogłem.
 

komaros

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jak włącze gre to zostane oflagowany (co to znaczy?), ale bede mogl grac w stare gry?/
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Napisał tobie. Oflagowanie. Czyli po chłopsku oznaczy twoją konsolę jako przerobioną i jak podłączysz pod neta to masz bana.
 

komaros

Użytkownik
Użytkownik
Ale stare gry się włączą?? !!
 

chelmarcinek

Świeżak
Świeżak
Witam.
Konfiguracja: Xbox 360 Elite 120 GB, D. 2.0.8955.0, po teście łącza internetowego wartość Z:8015-1007, napęd Hitachi, iX 1.4
W moim przypadku to było tak: Otwieram 3rd waves patcher, laduję iso acb pokazuje się jakaś info ze nie może odnaleźć wersji wave. robię tak kontynuuj. W okienku pokazało się "wave??", dalej postępowałem tak jak dawniej czyli zaznaczam wave 2 i przerób... dalej nagrałem na verbatima i ok, wkładam płytę i prosi o aktualizacje! Nie poddałem się ale ostrożnie wgrałem dasha 9199. nie pomogło. dalej zaryzykowałem i wgrałem 12611, wszystko przez pendriva offline. wkładam płytkę acb i wuala :) chodzi! super. Sprawdzam czy działają starsze gry i wuala :) chodzą. jednak po aktualizacji dasha i teście łącza int. wartość Z to 0000-0000. Co to oznacza? Nie mam fable III i nowego Need for Speed ale postaram się jak najszybciej sprawdzić czy już w takiej konfiguracji jaką mam będzie chodzić.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że to pomogłem tym co mają podobnie jak ja.

NFS:HP tez chodzi :)
 

grinderxxx

Użytkownik
Użytkownik
Ale stare gry się włączą?? !!
włączą się i z pewnością będą działały
nie bedzie żadnych problemów
 

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
Mi się AC:B na kinektowym nie włączył. iextreme 1.5 bodajże, napęd samsung. Ale nie oflagowało konsoli to można przerobić na org firmware :p
 

Melkorn

Użytkownik
Użytkownik
Mi na liteonie z przerobka 1,51 nie smiga zrobilem juz chyba wszystko co tylko bylo mozliwe ale i tak nie smiglo wiec postanowilem nie tracic juz wiecej czasu i kupilem dzis orginal po na testech tych wszystkich mozliwosci stracilem wiecj niz na zakupie orginalu pozdro dla tych co jeszcze walcza :p
 

Lyska

Użytkownik
Użytkownik
hej szelka_512! czemu niby miałby mu oryginał ac3 nie pójść? oryginał na bata pójdzie nawet z tym mizernym ap2.5.
Co ma piernik do wiatraka... To tak jakby nie szło grać w oryginały na sflashowanym napędzie. ?
 

Do góry Bottom