1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Assassin's Creed III w drodze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez InPirats, Styczeń 22, 2010.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Nowy Assassin's Creed III w drodze, będzie tryb multiplayer.

Według zapowiedzi Ubisoft pojawi się nowy epizod Assassin's Creed. Mało tego, będzie wprowadzał tryb multiplayer.

Ubisoft może przesuwać premiery Splinter Cell: Conviction i R.U.S.E., ale może również dać Wam coś, co będzie pewnym zaskoczeniem. Tym zaskoczeniem jest praca nad nowym "epizodem" Assassin's Creed, który podobno nie będzie związany z drugą częścią i jako pierwszy będzie miał tryb multiplayer

Nowy epizod Assassin's Creed będzie pierwszym, który posiada tryb multiplayer.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że serwis Gamasutra podaje również, że jest to kompletnie nowa gra, to chyba możemy zacząć mówić o Assassin's Creed III. Podobno dziennikarze tego serwisu dostali potwierdzenie od Ubisoft, więc wydaje się, że jest to wiarygodna informacja.

Jedno jest pewne, gra ma się ukazać w nadchodzącym roku fiskalnym, czyli w okresie od kwietnia 2010 do marca roku 2011. Robi się naprawdę gorąco. Nie wiem, co mnie bardziej zaskoczyło, nowy "epizod" czy wiadomość o trybie multiplayer.

Zródło:http://www.gamezilla.pl/category/tags/assassins-creed-3

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
  4. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    mój jest z innego żródla kolego,i nie czepiaj się.

5. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    I co z tego, że z innego źródła? Gdyby było tak jak ty piszesz, to by było 30 newsów o tym samym.

6. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  7. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    jednym słowem brak słów mam do Ciebie,nie wiem jak z tobą w Domu wytrzymują.

Wczytywanie...

Poleć forum