1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Assassin's Creed już w 2010 roku?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez novy66, Kwiecień 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Druga odsłona Assassin's Creed, to wciąż młody produkt szczególnie dla użytkowników wersji PC, do których gra trafiła przed zaledwie miesiącem. Nie było tajemnicą, że studio Ubisoft Montreal pracuje nad kolejną częścią cyklu, a jej premiery spodziewano się na początku 2011 roku. Okazuje się jednak, że istnieje możliwość ukończenia produkcji jeszcze w roku 2010.
    Sporego zamieszania w Sieci narobiło CV (juz ocenzurowane) animatora 3D związanego z Ubisoft - Michaela Donnella. Z dokumentu dowiadujemy się między innymi o pracach nad wersją Splinter Cell: Conviction dla PS3 (informowaliśmy już o tym w odniesieniu do treści zawartych w profilu innego pracownika Ubisoft) oraz właśnie o planowanym zakończeniu prac nad kolejną odsłoną Assassin's Creed jeszcze w tym roku. O samej produkcji wspominaliśmy już wcześniej. Miałaby ona przenosić Ezio Auditore de Firenze do głównej kwatery templariuszy w Rzymie.

O ile wiadomość o premierze gry w 2011 roku określana była mianem zbytniego optymizmu, o tyle możliwość ukończenia prac nad tytułem jeszcze w roku 2010 zdaje się być mocno przesadzona. Tym bardziej, że na Assassin's Creed II przyszło nam czekać ponad dwa lata. Ubisoft zresztą, nie należy raczej do deweloperów, którzy sztywno trzymają się dat zapowiadanych premier. Z drugiej jednak strony, rzeczona produkcja ma być bezpośrednim rozwinięciem przygód Ezio z ostatniej części gry, a więc być może nie wymaga takiego nakładu pracy jak odrębna, zupełnie nowa gra. Nie bez powodu mówi się o niej jako o Assassin's Creed 2,5.

Czas pokaże jak wnioski wyciągnięte z rzeczonego CV mają się do rzeczywistości. Osobiście radze jednak powściągnąć emocje, oczekiwanie na publikację nowej części przygód zabójcy jeszcze w tym roku, może się bowiem spotkać ze sporym rozczarowaniem.

Żródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51113

2. Lotnik421 Xbox One

3. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    To jest nie możliwe by wyszedł nowy AC w tak krótkim czasie.Jeżeli będzie AC 2,5 to zapewne tak jak BloodLine wyjdzie na PSP jako łącznik między drugą,a trzecią częścią.

4. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Kurde, nie zdazylem jedynki przejsc a tu juz trojka (lub 2.5) wyjdzie :D

5. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    jeśli ma być tak słaba jakość gry jak dwójki to ja dziękuję, niech popracują lepiej na grafiką i licznymi rażącymi bugami. Jedynka była o wiele bardziej dopracowana.

6. Panicz

Panicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oO'

Co Ty cpasz ?

Jedynka byla mega zbugowana a dwojka przy niej to swietosc na piedestale gier.

7. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Panicz, no na pewno nie to, co Ty....

nie wspomnę tu o tym że dwójki nie dało się w ogóle skończyć, przez bug w ostatniej misji.

8. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Fajnie jak by W AC III (2.5) można było mieć łuk!!

9. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    ooo dosyć szybko wyjdzie dopiero nie dawno przeszedłem AC2

10. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak to dwójki sie nie dało skończyć? Ja przeszedłem grę bez problemów, tak samo jak większość graczy z tego forum którzy w ową dwójkę grali.

Swoją drogą trójki w 2010 r raczej nie będzie, może tak jak pisali wcześniej, czyli 2.5, w sumie będzie ta sama postać, tylko w Rzymie. AC miał Altaira, AC2 miał Ezio, więc może Ubisoft nas jeszcze zaskoczy i w trójce będzie inna postać, lecz na to się póki co nie zapowiada...

11. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    PO zakończeniu ACII nie spodziewałbym się nowej historycznej postaci... Wg. mnie będzie teraźniejszość i Desmond :D

Co do AC 2,5 to byłbym za, coś jak GTA: EFLC. Właściwie ta sama gra, ale jednak nowe postacie i fabuła :D

12. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    ACIII będzie klapą, czemu? Ponieważ Ubisoft kuje żelazo puki ciepłe i chce zarobić na marce jak najwięcej się da, to wielki błąd. Czemu? ACI był słaby, nowy ACII na którym pracowali latami jest o niebo lepszy i wspaniały a nowy ACIII nie będzie się niczym różnił od ACII dodadzą kilka misji, miasto, nowe ubranka i wiedzą że ludzie to i tak kupią bo gra nazywa się Assassin Creed, wiem, bo sam ją kupię :)

13. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Co za szybko to nie zdrowo :/

14. Jubyszonek

Jubyszonek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Mam nadzieję że nowe AC wyjdzie dopiero w połowie lub w 3-4 kwartale 2011 roku. Lepiej żeby przysiedli przy kompach dłużej i wydali lepszą grę niż bubel. Nawet jeśli wydadzą grę wcześniej to i tak mniej zarobią niż na grze dopracowanej. AC I było spoko,wciągnęło mnie,lecz już pod koniec było trochę nudno ^^. Z AC II było inaczej.Gra była urozmaicana(np,Lot maszyną Da Vinci'ego) wprowadzała dużo nowości, między innymi: sklepiki,farbowanie strojów,krypty assasynów... Lecz myślę ,że AC III będzie gorsze od swojego poprzednika,gdyż wysoko postawili poprzeczkę i nie będzie łatwo mu dorównać. Jeśli będą chcieli zrobić lepszą i ciekawszą grę to będą się musieli bardzo wysilić(Na co nie bardzo liczę ;/).

15. salomonik

salomonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Uwielbiam takie komentarze :] Miliony osób nie może się mylić, jest odwrotnie. Dwójeczka była bardzo dobra. A grafika, hmmm jedna z ładniejszych gier na obecną generację konsol

16. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
  17. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja jednak wolę aby gra w tym roku nie wyszła bo już mi kasy nie starczy . mimo iż jestem zajebi**** fanem tejże serii :D

18. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niech zrobią raz a dobrze, potem pewnie wyjdzie milion DLC a następnie ogłoszą otwarcie nowej trylogii pod tym samym tytułem

19. Asster PL

Asster PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja osobiscie uwazam , ze jednak AC3 bedzie w czasach Desmonda i bedziemy nim grac . Duzo o tym mowi sama koncowka AC 2 w ktorej nasz bohater " uczy sie jak byc" assassinem .
    Lepiej niech poczekaja z tym sequelem i go dopracuja . Ile juz gier bylo tak wydanych na szybko ? Prawie za kazdym razem byly to klapy , ktore byly one nie porownywalne do pierwowzorow.

20. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ludzie dajcie Ubisoftowi spokój.... W końcu jest szansa 1 na 100000, że będzie zaj*****a :p

21. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ty chyba k... nie wiesz co piszesz niedzielny:ban graczu odstaw ten stuff albo zmien dillera bo Ci nie słuzy. Jedynka miala wlasnie bardzo duzo bledow, chociaz mimo to byla swietna gra co, AC2 jest o wiele bardziej dopracowana i o wiele mniej monotonna ale oczywiscie nie idealna, a jak słysze wypowiedzi takich ludzi jak ty to mi sie mdło robi... A co do tematu to nie wieze ze ubisoft wyda AC3 w tym roku co najwyzej jakies DLC:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum