1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Battlefield jeszcze w tym roku, potwierdza Electronic Arts

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 29, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na temat nowej gry z Battlefield w nazwie pisaliśmy w połowie zeszłego miesiąca, gdy Dan Vaderlind, dyrektor ds. rozwoju w studia wspomniał w Twitterze, że po zamknięciu prac nad Star Wars może on się skoncentrować nad nowym Battlefieldem. Nadal nie wiemy czym konkretnie będzie gra, ale Electronic Arts podczas spotkania z inwestorami ujawniło, że ukaże się ona jeszcze w tym roku. Tytuł ma znaleźć się w sklepach przed najgorętszym sezonem sprzedażowym. Spodziewamy się więc debiutu jesienią. Niestety, nic więcej na temat gry nie zostało powiedziane.

Swoją drogą, data debiutu pokrywa się z przeciekiem opublikowanym w serwisie IMDb, według którego Battlefield 5: Armageddon miało zadebiutować w listopadzie. Czy plotki okażą się prawdziwe? Znając życie na rozwiązanie sprawy poczekamy kilka miesięcy. Ewentualna zapowiedź gry mogłaby odbyć się na EA Play - nowej imprezie organizowanej przez wydawcę w zastępstwie uczestnictwa w E3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    Szczerze już nie mogę się doczekać, ciekawe czy będzie coś nowego w sensie silnika graficznego, czy wypuszczą odświeżonego BF4 . i znowu będzie mi się 2 minuty ładować tekstura lufy od czołgu lub dźwięk z opóźnieniem na początku rozgrywki :p gdzie czasy jak Bad Company 2 powalał dźwiękiem z gry :p

I Armagedon to będzie jak wydam 250 zł na gniota :D

4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Spoko, zobaczymy ale pewnie nie na premierę po doświadczeniach z BF4 (którego i tak nie miałem w dniu premiery). EA akces kończy się mi w lutym nie odnawiam na razie, Bf4 daruję sobie już choć B: Hardline dopiero mi nie podszedł. Titanfall mam kupiony wcześniej. Battlefront - 10 godzien z EA akcess też wystarczyło żeby w to nie grać. Niech się lepiej postarają bo od czasu Bad Company 2 (full price) i B3 kupionego za grosze EA i Dice stracili tyle na wizerunku że nie zobaczą mojej ciężko zarobionej kasy.

rgh2.0 lubi to.
  5. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    a grałeś w battlefrona?? jak nie to jest nowy silnik Frostbite 4 polecam obejrzeć chociaż gameplaye

6. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    Grałem grałem w te 10 godzin darmowe, o to dobrze że powiedziałeś to przynajmniej mam już inne spojrzenie na to :p

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Na pewno nie bedzie to Bad Company 3.
    Wiec odpuszczam sobie...

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    oby tylko nie jakieś futurystyczne Guw.. przecież są już gwiezdne wojny to niech dadzą II wojnę światową

9. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jaki by nie był na pewno go kupię, ale liczę na rozgrywkę osadzoną w przeszłości/teraźniejszości.

Wczytywanie...

Poleć forum