Nowy Carmageddon?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Coud95

Użytkownik
Użytkownik
Nowa witryna Carmageddon należy do firmy Square Enix. Według umieszczonego na niej licznika, za niecałe 12 dni wydarzy się coś związanego z serią. Trzy czaszki umieszczone nad zmieniającymi się cyframi mogą oznaczać zapowiedź trzeciej części (trzeciej według numeracji, w praktyce - czwartej) specyficznej wyścigówki.

W 2005 roku anulowano prace nad kolejną częścią gry, później markę przejęło Square Enix. Dla przypomnienia - ostatni Carmageddon nosi podtytuł: TDR 2000 i jest następcą drugiej części. Także... Carmageddon III - pasuje jak ulał.

Nadjeżdża nowy Carmageddon? - Newsy - Gramy na maxa!
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra wiadomosc hehe pierwsza czesc byla kozacka
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zawsze lubiłem przejeżdżać krowy i ludzi ;) Mam coś w sobie z sadysty ;D Jestem na tak, jeżeli chodzi o kolejną część
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
yy jestem na tak
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
Oj byłoby pięknie. W 1 jak jeszcze nie miałem kompa to chodziłem to empiku grać :D Multi po sieci to była piękna sprawa.
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
yy jestem na tak
I ja również jestem na tak!
3x na tak, dziękujemy, carmageddon - widzimy się w finale! ^^
 

stuff1000

Użytkownik
Użytkownik
Ech 2 była ********* :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Może być. Poczekam i zobaczę.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Carmageddon jest niczym Duke. Gra, o której nie da się nie wiedzieć. Osobiście jednak wolałbym, żeby nie robili kolejnej części, bo przez dzisiejsze standardy growe... mogą tą grę zepsuć. Nie mniej, liczę na dobrą grę ;)
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Grałem tylko w pierwszą część i strasznie wciągająca:D
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
A mi sie marzy remake pierwszej czesci, ktora do dzis, razem ze Splat Packiem mam zainstalowane na kompie i czasem popykam :)
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
nigdy nawet nie slyszelm o tej seri ale moze sie nia zainteresuje :>
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
nigdy nawet nie slyszelm o tej seri ale moze sie nia zainteresuje :>
Bluźnisz! Wyjdź stąd! :D
To gra z dzieciństwa większości graczy, każdy musi w to zagrać!
 

czesiofan

Użytkownik
Użytkownik
Jak widać na przykładzie jamnika są gracze, który teraz mają dzieciństwo...
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
Jak widać na przykładzie jamnika są gracze, który teraz mają dzieciństwo...
Niezła riposta :)

Co do gry to gra legenda. Do dziś pamiętam krowy i sprężyny :D Bez wahania pograłbym w nową część jeżeli wyjdzie :)
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Super news.
Powinni zrobic to samo co z Mortal Kombat, pierwsze 2 czesci z grafika i fizyka na dzisiejszym poziomie.
Oby nie skonczylo sie na rozjezdzaniu zombiakow jak w TDR 2000 :/
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Jedna z moich "naj" gierek z PSX <3
Niestety, swego czasu trafiłem "na giełdzie" wersję angielską (czyt. z Wysp), ocenzurowaną... :/ Jakieś zombiaki i "zielona krew"... o_O [s!c]
Teraz już taka gra nie przejdzie...
 

Xanthi

Użytkownik
Użytkownik
Aaaaaa nareszcie... Nie mogę się doczekać :p Myślałem że nowy Carmageddon już nigdy nie wyjdzie :p Carmageddon II jak do tej pory jest najlepszy :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Carmaggedon... ahh jedna z moich pierwszych trójwymiarowych gierek, setki godzin przy niej przesiedziałem :) jeśli 3 okaże się bardzo dobra to kupuję.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Carmageddon 1 - ta brutalność, ta fascynacja, rozjeżdżanie ludzi-zombie, ahh to były czasy gdzie gry nie były we full hd z antyaliasingiem i nie wiadomo jakimi wymaganiami. Aż łezka kręci się w oku na samą myśl :). Gierka była miodna. Obejrzał bym sobie nową produkcję, ale wątpię by kiedykolwiek jakaś gra stanęła na równi z pierwszą częścią (1 i 2 rulez).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom