1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash 15574 w F1 2012

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Punisher, Wrzesień 18, 2012.

1. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Instalacja jego zablokuje mi przeróbke? Mam LT 2.0 ,Liteon,F1 2012 po dograniu topologii,nie działał mi tylko DIRT showdown z tą autoryzacją płyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    nic nie zablokuje - Dirt Shodown,Forze4 oraz Dragon's Dogma trzeba wypalać na nagrywarce Lite-On Ihas, inaczej gra nie zatrybi.

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    potwierdzam przedmówce wszystko smiga LT zostaje ...

5. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Co wybrać IHAS czy LT 3.0 ? Czy trzeba to i to?

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    LT+3.0 to jest przeróbka, a IHAS to model nagrywarki do nagrywania gier pod LT+3.0
    Najlepiej mieć i to i to

7. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Czyli na LT 2.0 nie działały by gierki wypalone na IHASie? np ta F1 2012. Więc trzeba na dodatek LT 3.0?

8. massiv86

massiv86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Panowie!!
    Mam sobie lt 2.0, tytuły max payne 3, sleeping dogs, wiedźmin 2 (czyli xgd3) aby odpalić musiałem zpatchować (Xbox Backup Creator) nie wiem jakie tam topology robi, aż tak w tym nie siedzę ;) xgd2 śmigają wszystkie bez patchowania, nawet nie puszczałem przez abgx'a :)
    włożywszy F1 2012 i zaktualizowawszy dash'a do tego który tam był z grą, bodajże 15574, pojawił się błąd pt. 'nieobsługiwany format płyty', czyli to co wyskakiwało przed patchowaniem :/
    czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji (bez aktualizowania przeróbki - chyba że można samemu to zrobić ;) ) ? gry nie nagrywane i'hasem, te które przed aktualizacja działały :)
    czy może nagrywać bez patchowania? czy nie puszczać przez abgx'a? czy nic nie robić? ewentualnie jak ustawić abgx'a? za wszelkie pomysły z góry dziękuję ;) i tak dziś się pewnie nie pościgam a szkoda bo chciałem moja dziewczynę przekonać do konsoli więc jak pomożecie przyczynicie się do cudu pod tytułem laska przed x'em :D hehe ;) pozdro!!

9. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    massiv86
    Musisz tak jak ja najlepiej kupic Liteon IHASa i niestety i tak i tak LT3.0 wmontowac

Wczytywanie...

Poleć forum