1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash a LT czy dostane bana ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bastionbastion, Kwiecień 8, 2010.

1. bastionbastion

bastionbastion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsole jasper przerobiona najnowszym LT czy jak sciągne aktualizacje to dostane bana ? wcześniej nie była podłączana do internetu i nie grał nikt na xbox live ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
  4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Kuzyn ma 1.61 i pobrał przez XBL aktualizacje bez problemu , żadnego bana nie dostał .

5. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  6. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    A nie możesz tego zrobić offline ?? musisz sie podłączać do XBL ??

7. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  9. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    tyle o tym było tematów wystarczy poszukac a nie powtarzać te pytania po raz setny...
    tak dostaniesz bana to tylko kwestia czasu... moze dzis moze jutro moze za rok... tego nie wie nikt tylko MS

10. bastionbastion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie chce grac przez xbox live tylko zaktualizować nie wiedziałem że można przez offline. poszukam aktualizacji offline. Dzieki pozdrawiam!

11. Remaniac

Remaniac Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Powiem ci tak, każdy kto ma przerobioną konsolę i połączy się z internetem go dostanie, ponieważ konsola zostaje oflagowana i banowana na fali. To tylko kwestia czasu.

#edit:
    sorki nie zauważyłem że problem już rozwiązany.

12. bastionbastion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że zostanie oflagowana ale chodzi mi tylko i wylącznie o sciagnięcie nowego dash i tyle koniec z netem. to chyba za to nie dostane bana?

Czyli mam rozumieć ze dostaje sie bana za polaczenie z netem nie ważne czy gram czy nie prędzej czy później dostane bana.

Szkoda jak by gry były tańsze to nie przerabiał bym konsoli. Ale żyjemy w Made In Poland mam wybierać czy gre czy buty na lato to odpowiedz jest prosta :p

13. Czaki_S_W_A_T

Czaki_S_W_A_T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PSP+WII :D Falcon Sprzedany :D
    Dokładnie tak samo myślę ;p Pracowałem w Anglii zarabiałem coś koło 1500-1700Funtów to po miesiącu kupiłem sobie wii, xboxa360 i parę gierek i na życie starczyło teraz w Polsce to masakra...

A wracając do tematu.
    Wiele osób pisało że jak połączyło się z netem nie dostało bana , tylko jeśli masz gwarancję bym nie ryzykował .

14. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra musze rozwiać wasze wątpliwości. Bana dostaniesz dopiero na przełomie października i listopada podczas tradycyjnej fali banów. To jest pewne. Ale do tego czasu raczej bankowo go nie dostaniecie więc łączcie się póki co z livem. I nie słuchajcie też bzdur że gry muszą być specjalnie konfigurowane w abgxie. Ja w ogóle nie sprawdzam obrazów bo wiem że wszyscy piraci będą tak samo traktowani podczas fali. Jednym słowem macie pare miesięcy luzowania sie na livie, więc skończcie z tymi głupimi pytaniami w sprawie banów. Jak będą to was wszystkich tu poinformuje!

15. matheokk

matheokk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jesli chodzi tylko o podlaczenie i sciagniecie aktualki na 1000% nie dostaniesz banana, ale ci co mają LT, np ja nie sciagam jej narazie, bo uwazam, ze to haczyk wlasnie na ten firmware i to kwestia czasu. ;) Pzd

16. bastionbastion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może i macie racje ze to haczyk MICROSHIT odblokował nagrywanie na dysk po banie podejrzane ale ja i tak nie zamierzam grac po necie bo jak mam kupować gry po 200 zł i jeszcze co miesiąć płacić 30 zł to lepjej kupić sobie PS3 i cały probl;em z głowy. Kupiłem xklocka dlatego ze sa tanie gry. Jak bede zarabiał wiecej to kupie sobie dom auto 1 tys w żone i pozniej kupie ps3. pozdrawiam wszystkich którym system przeszkadza i musza ostro kombinować. Polak potrafi

17. matheokk

matheokk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokladnie. Ci co decydują sie na przeróbke, muszą stresować sie na Live, albo kombinować zeby nie dostac bananka. Ale cóż sami chcieliśmy i uważam, że jest to całkiem nie głupie w stosunku do tych co nie przerabiają i cieszą sie LIVEm bez żadnych kombinacji.:)

Wczytywanie...

Poleć forum