1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash a nowe gry ?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez FATAEM, Sierpień 23, 2010.

1. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, orientujecie się może czy gry które wyjdą w przyszłości będą wymagały tego nowego dasha co obsługuje kinecta ? Pytam się tak nie pewnie ponieważ czytałem o tym że ten nowy dash blokuje konsole po jego wgraniu jesli sie ma przerobke ( ja mam ixt 1.6) i troche strach jest aktualizować dasha, a z drugiej strony jesli nowe gry nie beda chodzil pod starym to musze to zrobic, jakie jest wasze zdanie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    o ile się nie mylę z nxe tak było więc duże prawdopodobieństwo, że i teraz gry wydane po aktualizacji dasha będą wymagały najnowszej jego wersji

4. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A co to znaczy zablokuje konsole? Unicestwi ją całkowicie? Nie będzie można grać offline?
    Przecież to psucie cudzego sprzętu. Bunt był jak MS zablokował dyski twarde, a teraz będzie zabijał aktualizacją całe konsole? o_O Coś nie chce mi się wierzyć.

5. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moje zdanie jest takie, że mam nie przerobioną konsolę i nie muszę się dygać w takich sprawach :)

6. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Nie ma co spekulować i panikować przed czasem. Wszystko się okaże jak wyjdzie nowy dash czy faktycznie będą tego typu drastyczne zmiany.
    Po za tym myślę że jakby miał już blokować/banować to tylko przy podłączeniu do xbl. Zobaczymy z czasem.

7. maksiu194

maksiu194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prawdopodobnie chodzi o to, że nie będzisz mógł uruchomić pirackich gier mając przerobioną konsole. Prawdopodobnie bedzie blokowal ixtreme i bedea działać tylko orginlane gry :D

8. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli co? Kupię teraz konsolę i za kilka miesięcy nie pogram w nowe tytuły na ixtremie? o_O

9. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    No to ładnie mnie pocieszyliscie :/

10. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Ja bym tak nie panikował przed czasem. Pożyjemy zobaczymy.

11. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Watpie ze tak bedzie. Jak by M$ mial to zrobic zrobil by to juz dawno. Nie panikujcie

12. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    moim zdaniem tak powinno być - nowy dash wykrywa przeróbkę i game over - zamiast maszynki do grania masz dawce organów. żadnych blokad na live'a, grania offline - 3 diody i bye bye

13. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    A moim zdaniem powinieneś iść do szkoły nauczyć się pisać a zaraz po szkole zanim dojedziesz z miasta do swojej wsi gimbusem, polecam odwiedzić psychologa bo źle z tobą.

14. maciekww28

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    cóż za głębokie przemyślenie - dziękuję za Twoja jakże przydatną opinię

15. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    OMG załamka...
    Jak nowe gry będa wymagać nowego dasha to sobie go zaktualizujesz via pendrive chociażby. I tak się nie podłaczasz do sieci więc co to za różnica? Konsola od tak nie zbanuje cie, musi mieć połączenie z XBL.
    co do blokowania całej konsoli - bujdy na resorach, ms by więcej straciło na pozwach niż zyskało. Nie ma szans.

16. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    FATAEM ma rację co do Twoich głupich pomysłów. Zapomniałeś wziąć pod uwagę, że w wielu krajach modyfikacja konsoli tak, aby odtwarzała kopie oryginalnych i fizycznie posiadanych gier jest legalna. Takie prawo istnieje zarówno w USA, jak i w Polsce. Microsoft banuje nie tyle za przeróbkę co za sam fakt grania na pirackich kopiach, co oczywiście jest prawnie zabronione. Nie mają ani możliwości technicznych, ani zaplecza logistycznego, aby sprawdzić czy aktualnie uruchomiona gra jest kopią oryginału, który leży na półce więc bezkrytycznie przyjmują prostą zasadę CFW = pirackie kopie ściągane z neta = ban.

Prawo danego kraju stoi ponad prawem i licencją Microsoft w każdym suwerennym państwie. W Polsce co prawda nigdy nie było wobec tego orzecznictwa sądu i ścigają tych, którzy czerpią z tego korzyści materialne, ale jeśli posiadasz oryginalną grę oraz zrobisz jego kopię, to masz prawo przerobić tak konsolę, aby ta kopię odtworzyć. Wystarczy pochodzić trochę po forach prawnych i tam uzyskać informacje zamiast czytać bzdury na stronach akcji typu nie przerabiam, nie kradnę.

Co do Twojego pomysłu, przerobiłem konsolę, podłączam się do LIVE i konsola ulega uszkodzeniu - no cóż, Microsoft by się nie wypłacił do końca życia.

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ban może nastąpić tylko na live bo łamiesz regulamin live

18. przeo_91

przeo_91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Na pewno nie zablokuje całej konsoli, co najwyej odetnie dostęp do Xbox Live. Nie ma co panikować na zapas.

19. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak tylko po pierwsze to raczej każdy z posiadaczy przerobionej konsoli musiał wydać na nią jakąś kwotę pieniędzy więc raczej Microsoft nie może zniszczyć własności osób prywatnych więc zastanów się co mówisz...

20. maciekww28

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wyraziłem swoją opinię - fanboje ixtremów, jtagów i innego tego typu badziewia sra.ją w gacie jak tylko usłyszą wyraz ban
    przerobiłeś - przecież wiesz jakie są/mogą być tego konsekwencje

@D4Ru73K - błagam Cię - nie pisz mi tu proszę że ludzie kupują oryginały, robią ich kopie i z nich grają

ms zawsze będzie do przodu - da Ci wybór - wychodzi nowy dash który banuje konsole i żeby grac w najnowsze gry musisz go pobrać - ale to przecież Ty decydujesz czy wciśniesz "A" na padzie i go pobierzesz

oskarżysz ms o aktualizację?

21. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może zrobią Efuse Offline? :D. Ludzie nie ma jeszcze nowego Dash, a już panikujecie. Gry wydane po premierze Dash z Kinnect będą najprawdopodobniej zawierać i jego tak samo jak było z NXE. Myślę że nie będzie wykrywać przeróbek bo to już końcówka tej generacji i warto opróżnić magazyny. Tak samo ma teraz PS3. Nagle jest przeróbka i niektórzy lecą jak muchy do niej :).

Wczytywanie...

Poleć forum