1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash a stare gry spatchowane na wave 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skillah, Marzec 20, 2011.

1. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam przerobiona konsole - ixtreme 1.5, ktora z racji tego ze pojawil sie nowy call lezala nie uzywana i nie dokonca wiem jak zagrac w nowe gry. Dasha ma z przed aktualizacji do kinecta. Chce zagrac w bulletstorm'a. Z tego co wiem to nie ma zabezpieczenia ap2.5 i wystarczy, ze ja przerobie na wave 3, ale potrzebuje nowej aktualizacji, ktora moge wgrac z pendrive'a. Czy bede mogl po tej aktualizacji zagrac w "stare" gry chodzace na ixtreme 1.5? Wiekszosc przerabianych na wave 3. Mam ich troche, jesli nie pojda bede wolal sprzedac konsole z grami, a jak beda dalej smigac to dobrze wstrzymam sie:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    najbezpieczniej byłoby wgrać LT+ 1.1 i dopiero zaktualizować dasha
    odwrotna kolejność i odpalenie [przez pomyłkę] gry z ap25 = oflagowanie i ban

stare gry powinny chodzić normalnie ,ale o XBL z 1,51 zapomnij

4. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    :) mam 3 xboxy, 2 nie przerobione i jednego wlasnie z ix 1.51 i ok 40 gier do niego. nie chce poki co LT jak moge grac na ixtreme. Przekladam dysk gram tak ze 2 lata i jest ok. nie pytalem o gre na livie tylko czy te gry beda chodzic z nowym updatem bo jesli nie to ja sprzedam, zwlaszcza ze naped szwankuje. Super by bylo jakby ktos napisal co tak gral. dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum