1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash - czy pewny ?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez FATAEM, Kwiecień 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam , jest taka sytuacja
    Nie mam bana bo jak była fala w tamtym roku pod koniec to wyciągnąłem kabel od neta i do dzisiaj nie podłączyłem, i teraz jak podłącze i od razu mi zbanują konsolę i zaraz po tym wrzuce nowy dash ktory rzekomo odblokowuje to bedzie ok ?? a nie ma przypadkiem jakiegoś "zonka" typu bana po jakims czasie ktory jest ustawiony w "srodku" dashboarda i np 22 kwietnia zostane zbanowany nawet bez podlaczenia do neta bo pozna po dacie ustalonej przez MS ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też mam konsolę jeszcze nie zbanowaną. Ostatni raz miałem ją online 2 tygodnie przed falą banów więc pewnie jest oflagowana. Wgrałem już tego nowego dasha z forum i zżarło mi avatary i teraz się zastanawiam czy warto ryzykować podłączeniem do Xbox Live aby odzyskać avatary?

4. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    jak was oflagowali to ban od strzała - po podłączeniu - ale to ban na konsolkę - dysku nie blokuje już

5. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a da się jakoś sprawdzić czy konsola jest oflagowana: np. dzwoniąc na infolinię MS i pytając o gwarancję na konsolę???

6. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Ale mi nie o to chodzi , bo jestem pewny ze bana wylapie od razu , tylko czy w tym nowym dashu nie ma jakiegoś wpisu w rejestrze ze w tym i tym dniu ma byc ban nawet jak odciety bede od neta , pozna po prostu po dacie ...

7. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    samego bana się nie obawiam, bo i tak nie lubię grać online, byleby nie zrobili jakiś inncyh zwariowanych niespodzianek typu blokowanie dysku lub calej konsoli

8. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Zapraszam do lektury:
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/przer%D3bka-wa%AFne-wejd%BC-43546.html

Temat zamykam

Dla sprostowania żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Firma Microsoft nie ma możliwości przechowywania takich informacji o oflagowanych konsolach wraz z aktualizacją gdyż proszę sobie wyobrazić ile tej informacji by było i jak dużo zajmował by update po 2 ten sposób o którym użytkownik pisze już by był dawno wykorzystany i były by informacje o banach offline albo po instalacji offline ostatniego dasha.

Pozdrawiam i najmocniej przepraszam że nie wyjaśniłem tematu do końca.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum