1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash, czy poczekać z przeróbką?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kimol, Listopad 8, 2010.

1. Kimol

Kimol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż mam taki problem: mam konsolę xbox 360 premium jeszcze z dyskiem 20GB została wyprodukowana 22-09-2007r. jest jeszcze nie przerobiona. Mam napęd hitachi. Na pewno chcę przerobić tylko czy robić to już teraz i wgrać ixtreme 1.51 czy poczekać na LT+? Podobno na starszych hitachi jest możliwość grania w gry nawet z AP25- czy ktoś to testował i czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak rozpoznać "stare" i "nowe" napędy hitachi? Mam zainstalowany nowy dashboard ściągnięty przez XBL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. J'qb™

J'qb™ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przerobić możesz teraz, ale nie podłączaj konsoli do internetu (dopiero możesz jakoś w lutym 2011). Na napędzie hitachi po przeróbce podobno działa Fable III na nowym dash`u, więc przerób sobie, ale jeszcze raz powtarzam, nie podpinaj na razie do xbl :p

4. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    A po co Ci teraz wgrywac nowy Dash? Wszystkie gry procz Fable smigaja az milo na starym, jezeli nie masz zamiaru grac w Fable III to narazie zostan przy starym. Poczekaj az zaczna wychodzic gry ktore maja AP25 i wtedy zacznij sie zastanawiac :)

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    na hitachi nie będzie LT+
    jest tylko iXtreme 1.51 i taki wgraj - nie można na nim grać na xbl

6. J'qb™

J'qb™ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po 1. On już wgrał nowy dash.
    Po 2. To właśnie chyba na nowym dash`u nie działa fable, nie na starym.
    Po 3. Po co ma czekać, aż zaczną wychodzić gry z AP25? Z tego co mi wiadomo to właśnie dobrze było puki nie zaczęły z tym shitem wychodzić. AP - anty pirat.. Fable 3 wyszło z tym i teraz wiele konsol jest oflagowanych, a wcześniej nie były..

7. Kimol

Kimol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    więc tak: nie mam zamiaru po przeróbce w ogóle podpinać do xbl, a skoro LT+ nie będzie na hitachi no to nie mam nad czym się zastanawiać :) dzięki za pomoc
    jeszcze tylko takie pytanie czy jak dam do przeróbki to na pewno wgrają mi ixtreme 1.51 pod hitachi czy jest taka możliwość, że mogą mi wgrać coś innego? (w przeróbkach jestem kompletnie zielony)
    I czy ktoś wie jak to jest z grami do kinecta? bo może się tak zdarzyć, że wejde w posiadanie kamerki, ale czy bez problemu będe mógł grać na kopiach?

Wczytywanie...

Poleć forum