1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash. Flaga???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grigori3, Listopad 29, 2010.

1. Grigori3

Grigori3 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam nowego dasha i nie wiem czy jak będę grał na kopiach to oflaguje mi konsole?(chodzi mi o to jak będę miał lt+) Albo np activate.iso też może być przyczyną flagi?

ps. na razie nie gram bo wyśle do przeróbki na lt+ . a teraz mam 1.6 i tylko gram na live w oryginał bad company

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak będziesz miał LT+, nie dostaniesz flagi ze startu, a co potem, nie wiadomo...

Flage z automatu dostaniesz wtedy, gdy bez LT+ będziesz próbował uruchomić grę z AP25 bez 3xupdate.

4. Grigori3

Grigori3 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a nagrywając gry na lt+ muszę robić coś dodatkowo, czy tak jak teraz?

Wczytywanie...

Poleć forum