1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy dash i pirat

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez th0masek, Listopad 20, 2009.

1. th0masek

th0masek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, kupilem xboxa elite, gralem troche na xbl i wiadomo zaktualizowal mi sie dash, obecnie mam 2.0.8955.0, chce przerobic na pirata, i teraz pytania:
    1) czy ten dash nie bedzie przeszkadzal w przerobce?
    2) jezeli nie, i przerobie, to czy nawet nie podlaczajac konsoli do netu, konsola (poprzez nowa wersje dasha) skapnie sie ze firmware jest zmieniony i zbanuje dysk? czy dysk dostanie bana tylko po wpieciu do netu?
    szukalem odpowiedzi na te pytania ale dokladnei tego nigdzie nie znalazlem ;-)
    pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    1. nie
    2. dysk nie moze być zbanowany ... jak cos to konsola ...

Nie kłam... jest faq o banach

4. th0masek

th0masek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no tak konsola, zle sie wyrazilem, faq przejrzalem, ale informacji odnosnie tego czy bana na konsole naklada nowy DASH czy XBL nie ma - bynajmniej nie zauwazylem
    ewentualnie pewnie dash, tylko kwestia kiedy, czy podczas pracy bez kabla czy po tym jak konsola nawiazuje polaczenie z xbl nastepuje sprawdzanie...

5. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiedzmy że masz przerobioną konsolę, jak będziesz miał bana mając odpięty kabel od neta to nic ci nie grozi, wtedy to jest tak zwany ban oflagowany czy jakoś tak . czyli normalnie będziesz miał w pełni sprawny dysk, dopiero dostaniesz bana jak się podłączysz do neta. Jeżeli przerobisz konsolę to zdecydowanie odradza podłączanie się do XBL przynajmniej do końca roku bo teraz panuje fala, więc nawet testując połączenie możesz dostać bana, chyba że Ci bardzo zależy na grze online to najlepiej w ogóle nie przerabiaj konsoli :) albo poczekaj na nowy iXtreme Litle Touch który podobno a być nie wykrywalny.

6. th0masek

th0masek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    MatGar: dzieki za odpowiedz, nie musze korzystac poki co z XBL, szczerze mowiac nawet narazie nie mam takiego zamiaru, czyli mowiac krotko, majac ta wersje dasha ktora podalem, moge smialo przerobic, i jezeli nie podepne kabelka to poki co mi nic nie grozi tak?

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @sztab kogo na tym forum obchodzi prawo?
    @thomasek tak, dash nie ma nic do znaczenia jesli chodzi przerobke.Dash sam nie daje bana, musi byc kabelek podlaczony.

8. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    przestan spamowac w tematach frajerzyno jeden!

sie q r w a straznik texasu znalazl

9. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja bym chciał nadmienić, że pan sztab antypiracki to konto założone przez RIAA albo inną organizację antypiracką.
    Panie Sztab Antypiracki, nie zmieni pan niczego.Może pan cytowac pierdziliard praw, pisać w kazdym temacie.Gwarantuje panu że ani jedna osoba nie przejmie się tym, a pan dostanie BANA za spamowanie.

Wczytywanie...

Poleć forum