1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dash i zgrywanie gier na dysk

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ralphrd, Listopad 22, 2008.

1. ralphrd

ralphrd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam konsole od kilku dni i ciekawi mnie taka sprawa. Po aktualizacji konsoli pojawił sie nowy tzw Dash w nim znalazłem funkcje zgrania gry na dysk by sie szybciej uruchamiała i faktycznie tak jest i nawet napędu nie słychać by coś doczytywał. Oczywiście do uruchomienia gry potrzeba jest oryginalna płyta, ale później już jej nie wykorzystuje i tu nasuwa sie moje pytanie:

czy jest możliwe wgranie na ten dysk patch/cracka tak by on już nie prosił o płytę? Dodam tylko że konsola jest nowa i nie przerobiona, nie mam zamiaru jej przerabiać, a z tego co wiem to chyba i tak sie nie da tych nowych (LiteON). Chodzi o to by nie było potrzeby żonglowania płytami jak sie chce w coś zagrać.

Proszę o odpowiedź czy ktoś już próbował tak zrobić?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Nowy Dash i zgrywanie gier na dysk

Póki co nie ma takiej możliwości, trzeba czekać na jakiś sposób.

Wczytywanie...

Poleć forum