1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy dash kilka pytan

Temat na forum 'Dash' rozpoczęty przez mustangx, Październik 9, 2012.

1. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    1. czy to prawda ze w tym miesiacu ma wyjsc nowy dash do X'a ?
    2. jak go trzeba bedzie zaaktualizowac ?
    3. czy jak mam LT 3.0 nic mi sie.nie stanie ?

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Spokojnie, bez paniki :) poczekaj aż wyjdzie.

1) Możliwe, że 26.10 Xbox 360 system software - Wikipedia, the free encyclopedia
    2) Tak jak zwykle - jak podłączysz się do netu to sam cię poprosi o aktualizację, ew. możesz przez pendrive
    3) Tego nikt nie wie, dopóki nowy Dash nie wyjdzie. Jak wyjdzie, to nie instaluj od razu - poczekaj kilka dni, aż ludzie z c4va sprawdzą czy jest czysty i nic nie zmienia.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    To już akurat wiemy. Nowy dashboard nie wpływa negatywnie ani nie usuwa LT+3.0. Wybrana grupa użytkowników XBL została wytypowana do testowania, i najnowszy dashboard pobrał im się automatycznie z neta. http://xboxforum.pl/dash-200/nowy-dashboard-aktualizacja-16113-a-140842/

5. marchewa005

marchewa005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jeśli ja mam lt+2.0 to usunie mi ten dash przeróbkę?

6. goti

goti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. sory za odgrzewanie tamatu ale dostaje juz bialej goraczki. sprawa wyglada tak. jakis czas po wgraniu lt 2.0 i dasha 13599 zrobilem aktualizacje online do 14719 i xdg3 przestaly dzialac. dzisiaj kumpel chcial na swojej konsoli odpalic forze horizon. zrobil aktualizacje offline z 13599 z lt 2.0 do 15574 i poczatkowo wyskoczyl mu komunikat o nieobslugiwanej plycie ale pomogl ten trick z kombinacja x lb rb x lb rb x i gra mu smiga bez problemu. zrobilem dokladnie to samo co on na swojej konsoli i gra mimo tego nie chce ruszyc. w czym jest problem?

Wczytywanie...

Poleć forum