1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash od SLIM w starszej wersji konsoli / Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Blataraz, Kwiecień 30, 2011.

1. Blataraz

Blataraz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Zastanawiam sie nad kupnem starszej wersji xboxa 360 z przedziału rocznika 2008+

Wyczytałem ze na takiej wersji bez problemu można robić (podobno) dowolne modyfikacje na konsoli (wgrywanie najnowszego Frimware itp)

Zaznaczam że nie będę korzystać z usługi LIVE!

I teraz pytanie:

1) Jaki Dash/Frimware mam wgrać żeby gry odpalały z HDD konsolki bądź z Pena bez konieczności identyfikacji płyty w napędzie? Ten od Slim ma taka funkcję ?

2) Czy istnieją jakieś modyfikacje Dashu przez fanów Xbox ?

3) Czy do każdego dasha muszę wgrywać XBMC(tak jak miało to miejsce w xbox classic)? - chodzi mi tutaj oto żebym mógł na konsoli odtwarzać pliku muzyczne oraz większa ilość formatu video (w tym RMVB)

4) Co ile mogę się spodziewać konieczności zmiany Frimware w napędzie by korzystać z najnowszych tytułów ?

Pozdrawiam :)

#EDIT
    Również chciałbym aby konsolka była zgodna z KINECT'em

Czy istnieje możliwość wgrania takiego oprogramowania samemu ? http://allegro.pl/jtag-freeboot-freestyle-dash-pl-wroclaw-i1576393314.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Dash do tego nie ma nic wspolnego, bo zeb gry odpalac z HDD to potrzebujesz gry non jtag, bądź przeróbki JTAG, choć w sumie zeby zrobić JTAGA trzeba miec dobry dash.
    2.Tak, istnieje FreeDash, ale mozesz go wgrac dopiero bo zrobieniu Jtaga
    4.Niedługo wychodzi LT+ 2.0 , ktory pozwali odpalić gry na najnowszym Dashboardzie ktory narazie jest w fazie beta , ktory zablokuje gry bez AP 2.5 - zabezpieczenia od MS.
    5.Istnieje taka mozliwosc choc jest to skomplikowane, wpisz w youtube Xbox 360 Jtag, powinnien pojawic sie tutorial do Xenona.

4. Blataraz

Blataraz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, a czy jak wgram jtaga a następnie freedash'a (wyśle konsolkę do specjalnego serwisu) to mogę wgrać jakiś emulator od psx, ps2 lub innych konsolek (NES itp)? Jeśli tak to jaki polecacie?

5. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    zależy jaką masz wersję dash'a - bo przy nie wszystkich da się wgrać jtag

6. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    poczytaj o jtagu bo mało wiesz ...

a pisać o nim nie bede, i nie bede także pisać co jest potrzebne do jtag, gdyż wszystko potrzebne znajdziesz na google

wpisz tylko "xbox 360 jtag"

Wczytywanie...

Poleć forum