1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dash Pomocy!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LeVak, Grudzień 22, 2011.

1. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Przed chwilą wgrałem najnowszego dasha (tego z forum) teraz jak włożyłem płyty (pirackie) na wszystkich pisz Odtwórz DVD WTF?! Czy przeróbka mi się usunęła i będę musiał nowa wgrać ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qternoga

Qternoga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W zależności jaką wersję LT+ miałeś.
    Jeśli miałeś LT 1.9 lub LT 2.0 to nie skasowałeś sobie LT+.
    Najprawdopodobniej z aktualizacją pobrałeś nowe tablice dae.bin. i niektóre gry z AP.2.5 nie będą Ci działać do czasu pojawienia się LT3.0 i abgx 1.6.
    Spróbuj zainstalować jakieś poprawki tzw. TU do gry w którą aktualnie grasz.
    Jak na razie to jedyny sposób by obejść te zabezpieczenia.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    skasowales przy nowych tablicach nie ma otworz dvd

5. matias2118

matias2118 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Koledzy jak mam taki problem... miałem przeróbkę na Lite-on Lt+2.0 i wraz z nową gierką wyszło pytanie o aktualizację i brat powierdził;) i co dalej przerwało w połowie i był komunikat bąd odczytu płyty włóz ponownie jednak nie poszło. pobrałem nowego dasha z xbox.com.pl/support 14699 i tez staneło w połowie... i nie wiem co zrobić aby dokończyć aktualizację bo jak włączę konsolę to dash nie wystartuje tylko mam komunikat że aktualizacja się nie dokończyła i mam włożyć płytę aby dokończyć błąd:
    23ef-335a-b800-0f00-c000-0059
    jak mogę to naprawić?
    czy może ewentualnie mam wrzucić oryginalnego firmware do litka i poźniej spróbować dokończyć czy może coś innego?? jeśli tak to jeśli mam lt+ 2.0 to dla mnie oryginalny firmware to będzie LiteOn_Post_13141 - orig-02510C-1c000.bin ??

6. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz trochę jaśniej jestem laikiem w tych sprawach i nie wiem nawet o co chodzi z tym "TU". Jak wkładam jakąkolwiek płytę to wyskakuje mi komunikat to play this disc put in your xbox 360 console (jakoś tak z pamięci pisze) Czy np teraz gdybym wgrał starszego dasha to bym mógł mięć normalnie te gry co mam żeby chodziły ?? Czy poczekać aż wyjdzie nowy LT 3.0 i wtedy wysłać tam Xboxa i wszystko będzie dobrze ??

Wczytywanie...

Poleć forum