1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dash, utrata dvd keya? Jak to jest?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PoisonB0lt, Maj 5, 2011.

1. PoisonB0lt

PoisonB0lt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnio porzuciłem troszke xbox'a i nie podłączałem go do live'a. Ale sporo słyszałem o tej majowej aktualizacji dasha, jak to jest? klucz napędku zostaje ,,wyzerowany'' czy jak? Jak zaaktualizuje tego dasha to nie będe mógł grać na piratach? Moja przeróbka LT 1.1 + . Proszę o odpowiedź!
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Podobno nowy dash przywraca oryginalny firmware wieć tracisz przeróbkę. Jak masz dvd keya to no problem z tutkiem sobie poradzisz aby wgrać spowrotem LT+. Obecnie online nie woła nowej aktualizacji, nie ma też gry wymagającej dasha 13.....

4. graveler

graveler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    Jak przywróci oryginalny firmware to klucz powinien być. Czyli tylko utrata przeróbki - tak? W necie pojawiają się narzędzia do przerabiania z hasłami "zabezpiecz się przed utrata klucza po najnowszej aktualizacji" - tylko chwyt marketingowy??

5. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, to chwyt, jak masz klucz dvd to luz bo jak instalujesz dasha to ci przywraca oryginalny fw ale wgrywasz nowy fw i gra

Wczytywanie...

Poleć forum