Nowy dash w Xboksie 360 ma swoje wady

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Laqest89

Świeżak
Świeżak
Do nowych gier typu Ninja Gajden 3 czy Max Payne 3 nowy dash napewno bedzie wymagany
 

CasperPL

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze u mnie ok dasha.

Wysłane z mojego LG-P350 za pomocą Tapatalk
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi od czasu nowej aktualizacji dosc czesto sie konsola zawiesz przy wczytywaniu gier

Sent from my Milestone using Tapatalk
 

kkpc

Użytkownik
Użytkownik
Czyli nowy dash powoduje problemy tak ?
 

Morse

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez zauwazylem zawiechy konsoli - szczegolnie w Crysis2. Pomaga dopiero czyszczenie pamieci podrecznej dysku ... na chwile.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
przed aktualizacją trzeba wykonać system storage, wchodzimy w menu dysku pamieci przyciskamy padem LB, RB,X ,LB, RB,X i restart xboxa , potem wkladamy pendrive z $systemupdate. i zadnych klopotow na przyszlosc z dashem.
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może z nadejściem nowej aktualizacji coś naprawią albo coś spier... bardziej :)
 

oloseqq

Świeżak
Świeżak
mam dziwny problem

dziś ściągnęłem sobie fifę 12 wszystko w abgx zrobiłem nagrałem img burnem i wyskoczył mi komunikat żebym zaktualizował konsolę. po aktualizacji z pen drive' a żadna spiracona gra mi nie chce chodzić (fifa 12, red dead redemption , shift 2 unleashed ) - wyświetla się tylko białe tło i logo xbox'a 360 .oryginały chodzą.

mam iX 1.6, a fifa 12 nie wymaga lt 2.0 ani nie ma ap 25 więc nie wiem czemu nie działa

proszę o pomoc !!!!!!!!!!!
 

TigraTeam

Banned
mam dziwny problem

dziś ściągnęłem sobie fifę 12 wszystko w abgx zrobiłem nagrałem img burnem i wyskoczył mi komunikat żebym zaktualizował konsolę. po aktualizacji z pen drive' a żadna spiracona gra mi nie chce chodzić (fifa 12, red dead redemption , shift 2 unleashed ) - wyświetla się tylko białe tło i logo xbox'a 360 .oryginały chodzą.

mam iX 1.6, a fifa 12 nie wymaga lt 2.0 ani nie ma ap 25 więc nie wiem czemu nie działa

proszę o pomoc !!!!!!!!!!!
Ta aktualizacja usunela Ci przerobke
 

oloseqq

Świeżak
Świeżak
ta aktualka NIE usuwa przeróbek !
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
ta aktualka NIE usuwa przeróbek !
zastanow sie co mowisz i czytaj wyżej
miał ix 1.6 wiec mu usuneło
jakby miał lt 2.0 to by lt pozostał
 

TigraTeam

Banned
ta aktualka NIE usuwa przeróbek !
jak masz Lt 2.0 to nie usuwa
 

pablo55555

Użytkownik
Użytkownik
przed aktualizacją trzeba wykonać system storage, wchodzimy w menu dysku pamieci przyciskamy padem LB, RB,X ,LB, RB,X i restart xboxa , potem wkladamy pendrive z $systemupdate. i zadnych klopotow na przyszlosc z dashem.
czy to napewno zadziała ??? nie usunie mi zapisów gier ???
 

pablo55555

Użytkownik
Użytkownik
Grafika w mojej konsoli po aktualizacji jest strasznie rozmyta, postacie są nie wyraźne, ściany w grze wyglądają tak ja by jakaś fala przez nie przechodziła, w grze fifia 12 na arenie znaczek klubu jest nie wyraźny, obwód postaci lub jakiejś rzeczy jest z (kwadraciały), im dalej oddalam kamerą od jakieś rzeczy lub postaci to staje ona się rozpikselowana. Nie wiem teraz czy czekać na kolejną aktualizacje, czy iść z tym do naprawy ???
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
U mnie o wiele plynniej chodza gry. Np w AC II mialem problem z poziomymi pasami podczas obracania kamery ( synchronizacja pionowa) a na nowym dashu juz ten problem praktycznie nie wystepuje. Osobiscie jestem bardzo zadowolony z nowego dasha.
 

Mroczny_J

Świeżak
Świeżak
Grafika w mojej konsoli po aktualizacji jest strasznie rozmyta, postacie są nie wyraźne, ... w grze fifia 12 na arenie znaczek klubu jest nie wyraźny, ... Nie wiem teraz czy czekać na kolejną aktualizacje, czy iść z tym do naprawy ???
Też mam ten efekt, ale nie tylko w XBOX. Pomaga przetarcie okularów i ekranu telewizora ;)
 

Malinpl

Świeżak
Świeżak
odbiegając od tematu to zauważyliście że pojawiła się nowa aplikacja w xbox live. Coś ala ipla tylko że ipla lepiej działa przynajmniej na PS3 fajnie to chodzi i wygląda.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Nie widzę sensu aktualizowania tego dziadostwa (jeśli grasz offline) nic ciekawego to nie wnosi a tylko niepotrzebnie aktualizuje tablice AP i podobno co niektóre tytuły z xgd3 przestają działać :/
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
odbiegając od tematu to zauważyliście że pojawiła się nowa aplikacja w xbox live. Coś ala ipla tylko że ipla lepiej działa przynajmniej na PS3 fajnie to chodzi i wygląda.
Chodzi Ci o Dailymotion ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom