1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nowy dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukwol, Grudzień 7, 2011.

1. lukwol

lukwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    dzis konsola załapała mi nową aktualzację... obiło mi sie że jest tam youtube.... jak go odnaleść ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ma być ono dostępne pod koniec grudnia.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
  5. kamil126p

kamil126p Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    a czy mozna spokojnie zaktualizowac zeby nie usunelo przerobki mam lt.1.91 dash 13599

6. xmaster

xmaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też chce się dołączyć do pytania kamila, mógł by ktoś z przerobioną konsolą powiedzieć nieco o nowym dashu? były bany? czy jakieś gry nie chodzą? czy jakieś funkcje zostały po blokowane? czy może wszystko śmiga i jest dostępny po prostu nowy wygląd bo nie mogę znaleźć żadnej informacji od wczoraj, wiem tylko ze trzeba mieć konto uk by yt działało ale nic poza tym.

7. visor87

visor87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Mam pytanko. Kilka dni temu po długim czasie podłączyłem się do XB Live. Konsola zainstalowala mi cicha aktualizację. Teraz by grać gry ( Gram tylko offline ) muszę nagrywać na pendrive Title Update'y . ( Mam LT 2.0 + ) stąd moje pytanko: Czy gry zaktualizuję nowy dashboard poprzez przegranie go na pendraka to dalej będę mógł odpalac gry przy użyciu TU do konkretnego wydania gry czy ta opcja podmianki ? Dzięki

8. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak

9. visor87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Dzięki Drzazga, to czuje sie bezpieczny jesli przeróbka LT+ się nie skasuje a odpalanie gier przy uzyciu TU będzie dalej hulało :) Super, czy może mi ktoś podać link do instalacji OFFLINE takiej by przegrać na pendraka i zainstalować w taki sposób :)

10. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  11. visor87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
  12. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    skad sciagnac go ? konsola nie jest podlaczona do netu wiec musze to zrobic przez pena..

13. mrcinkam

mrcinkam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    www.xbox.com/pl-PL/system-update-usb z tad sciagasz wypakowujesz i folder $system update wrzucasz na pendra wkladasz do konsoli i wyskoczy komunikat odnosnie aktualizacji dalej postepujesz zgodnie z komunikatami

14. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ok, dzieki

WYglad ma calkiem fajny ale w funkcjonowaniu to troche mi przeszkadza...np. jak sie wchodzi w gry to sa te duze ikony - kiedys bylo lepiej bo byla lista i szybko cos mozna bylo znalezc..

15. visor87

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Działa, przeróbki nie cofa .. z TU można dalej korzystać i śmiga więc tylko się przyzwyczaić czekać na apdejty dot. yt itp. i wio ;) ... w oczekiwaniu na LT 3 :)

16. Kiszka

Kiszka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja mam jeszcze takie pytanie
    - konsola odlaczona od Live przed "cichym updatem", czyli mam jeszcze stary dae.bin, na ktorym smigaja wszystkie plytki XGD3 bez zadnego kombinowania z TU.

Czy moge wiec sobie wrzucic update nowego dasha z pendrive'a (bez dalszego podlaczania konsoli do neta), po to by zobaczyc jak smiga ten nowy dash, czy moze aktualizujac offline nowego dasha takze wgra mi sie "cichy update" dae.bin i w ten sposob konsola zostanie oflagowana i strace mozliwosc odpalania gier xgd3, az do wyjscia LT3.0 (pomijajac metode z TU).

Najprosciej ujmujac:
    - czy wraz z aktualizacja offline nowego dasha aktualizuje sie rowniez dae.bin, czy zostaje on wciaz niezmieniony dla tych, co nie zlapali "cichego update'u"?

17. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Gdy będziesz instalował offline czyli z pendrive to przy instalacji ten nowy dash nie rusza tych tablic dae.bin. możesz spokojnie zainstalować i wszystko będzie śmigać

18. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak. Gry xgd3 przestają działać i zostaje TU.

19. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ciesiel91 głupoty piszesz :) Ja sam zainstalowałem tego nowego dashboarda metodą z pendrive, mam LT+2.0 gry z XGD3 i AP25 działają bez problemu, więc nie pisze to tak "chyba będą działać". Więc Ci co nie ściągnęli cichej aktualizacji to jak zaaktualizują dasha to wszystko dalej będzie śmigać tylko będzie nowy wygląd.

20. Kiszka

Kiszka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2 rozne odpowiedzi i ktory z was ma teraz racje? Przypominam, ze chodzi o update OFFLINE. Macie jakies zrodla na potwierdzenie swoich informacji, czy raczej informacja w stylu "wydaje mi sie, ze..."? Bardzo mi zalezy na pewnym info, a wertujac po roznych forach i tematach dostaje ciagle sprzeczne infromacje :D

EDIT
    no to widze, ze INFO od ROBI772 raczej bardziej wiarygodne (tak btw. tez masz stary dae.bin niedotkniety cichym updatem?). Dzieki, ale moze ktos jeszcze sie wypowie? ;)

21. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Mój błąd, nie zauważyłem. Pisząc, że gry xgd3 nie działają miałem na myśli aktualizacje online. Jeśli, update z pendrive jest bezpieczny, to ok.

Wczytywanie...

Poleć forum