1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez juro65, Grudzień 11, 2011.

1. juro65

juro65 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie odnośnie dasha który cofa przeróbkę ponieważ ja juz nie widze sensu przerabiania i chciałbym normalnie pograć.Czy jak wgram Dasha cofnie mi przeróbkę to będę miał czysta konsole czy poleci ban na konsole ze była przerobiona.

2. Lotnik421 Xbox One

3. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    przeróbka jest już zapisana na stale w pamięci konsoli. Możesz ją usunąć i jej nie mieć ale konsola będzie i tak miała "ślady" po flashu.

4. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeróbka nie jest wgrana w pamięć konsoli tylko w kość napadu .
    Jeśli konsola nie jest oflagowana to nie będzie bana z oryginalny firmware .

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    najlepiej wgraj sam sobie orginalny firmaware, jak konsola nie jest oflagowana nie była na przeróbce łączona z live ryzyko bana niskie ale jest bo ślady po lt podobno zostają.

6. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jak masz pewna konsole chodzi mi o to ze nie jestes oflagowany to wgrywaj orginalny firmware potem update konsoli do metro dashboard i git kupujesz live i gre i smigasz.

Sent from my X10 using Tapatalk

7. michuplwlkp

michuplwlkp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jeśli ktoś teoretycznie według xVal jest oflagowany a według infolinii m$ czysty, to jak całość się przedstawia?

Wczytywanie...

Poleć forum