1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy dashboard czy Jtag??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez graveler, Listopad 7, 2010.

1. graveler

graveler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    Witam,
    mam dash'a 7371 i jak chcę odpalić nowsze gry to dostaję komunikat, że muszę zaktualizować konsolę. Pytania:
    1. Czy lepiej zaktualizować dashboard czy zrobić przeróbkę Jtag?
    2. Czy po Jtag'u wszystkie nowe gry będą działać bez problemu?
    3. Czy warto inwestować w sterego Xenon'a i robić tą przeróbkę za 80zł (lokalny serwis)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Według mnie o wiele lepiej jest zrobić przeróbkę JTAG jeżeli masz możliwość. Jeśli masz JTAG'a to używasz na nim TZW. Freestyle dash (obecnie chyba 2.0) i działają na tym wszystkie gry pod Dashboard 2.0.9199.0 (czyli wszystkie gry z wave od 1 do 7) no a jakie plusy daje JTAG to już chyba wiesz (np.granie bez Płyty, gry arcade w pełnej wersji, DLC za darmo) To jest najlepsza przeróbka do Xboxa Jaka istnieje.

4. ziomal432

ziomal432 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    =ESTE=, ale on pytał również, czy te nowe gry (takie jak Fable III i CoD: Black Ops) będą działały z JTagiem. Moim zdaniem jednak jest prawdopodobieństwo, że twórcy/twórca Freestyle dash-a złamie te nowe zabezpieczenia.

5. graveler

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    Poszukam jakichś materiałów i postaram się sam zrobić tą przeróbkę. Lutownica nie jest mi obca :p A jak już gram to w FN Round 4 lub UFC 2010, więc mam nadzieję że będą mi działać bez problemu.
    Dzięki za podpowiedź.

6. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fable 3 , cod bo ,działają bez problemu na jtaga . Wgrywając gre na dysk wszystkie aktualizacje są usuwane z płyty .

7. pluskwa

pluskwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Gierki wszystkie działają i będą działać jedyny problem to Kinect. JTAG jest spoko i dopracowany ale niestety kończy się wsparcie i nie wiadomo jak będzie dalej z nowymi funkcjami (XBR, Freeboot). narazie stabilny Freestyle dash to 1.2 jest już freestyle dash ale nie jest za stabilny i jest w dalszym ciągu rozwijany.

8. graveler

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    Rozumiem, że po zrobieniu Jtag mogę wgrać XBR, Freeboot lub freestyle dash - tak? Czytałem ale nie pamiętam dokłądnie, któryś z nich wymaga dodatkowego chpia- tak? Chciałbym zrobić tą przeróbkę jak najmniejszym kosztem robocizny i finansów :)

9. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    XBR oraz Freeboot to rebootery który bootuje cię do spaczowanego systemu. Freestyle dash to nakładka/dashboard umożliwiający łatwiejsze sortowanie gier itp. itd.

Póki co obydwa rebootery zdechły, xbr stanął na dashu 8955, a freeboota na 9199 i jego autor już zapowiedział, że nie ma zamiaru płodzić nowej wersji z powodu hackowanych lobby do modern warfare oraz handlu key vault'ami które umożliwiają ożywanie konsoli do gry na live (oczywiście na kilka h w przypadku jtaga, a tylko po to się je kupuje, aby zarobić na moddingu call of duty)

Żaden z nich nie wymaga chipa.

Wczytywanie...

Poleć forum