1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Dashboard i nie usunięta przeróbka.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez shiva, Sierpień 12, 2012.

1. shiva

shiva Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Chciałem usunąć przeróbkę z mojej konsoli wgrywając nowy soft po USB. Po aktualizacji oprogramowania nadal da sie grać na pirackich kopiach. Powie mi ktoś co jest grane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    widocznie miales dash wczeniej takowy że jej nie usuneło :) podobno usuwalo przerobke jak miales dash ponizej 13599

4. shiva

shiva Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobrze, to jak ją mam usunąć.

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Wgrać oryginalny firmware do napędu. Ludzie, czy wam ktoś dał bana na google?! WSZYSTKO było powiedziane miliony raz, a wy dalej swoje... Żenada.

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Oryginalny soft wgrywa się tak samo jak przeróbkę LT. W odpowiednim dziale jest poradnik.

Wczytywanie...

Poleć forum